°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ OKRESNÍ SOUTĚŽE PLAMEN 2018

ŽENY - 3. MÍSTO NA OKRESNÍ SOUTĚŽI v PS a ve VC Č. Budějovice 2018

ČESKOBUDĚJOVICKÝ DVOJBOJ 2018: Starší - 8. z 18; Mladší - 2. z 19

Červen 2018

VC Zliv 16. 6. 18

24. června 2018 v 16:34 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
16. června, ihned po dvojboji, se konala ve Zlivi i Velká cena okresu dospělých. Družstvo žen B se sice na trati úplně nejlépe nepředvedlo (o to více pak po odběhnutíS vyplazeným jazykem), ale i přesto s časem 24,06 s získaly 3. místo z 8, takže paráda. Tým mužů se dal dohromady až dopoledne a co, kdo bude dělat, se řešilo až na soutěži, podle toho to také vypadalo… Roman se neskamarádil s novým sacím košem, čemuž odpovídal i čas 25,78 s a 9. místo ze 16 (nějak nám to jde do kopruNerozhodný).

Dvojboj Zliv 16. 6. 18

24. června 2018 v 16:04 | Vláda |  Aktuality - MLADÍ HASIČI
V sobotu 16. 6. byl od rána další ročník dvojboje ve Zlivi. Na pořadu byla štafeta 4x60 metrů a požární útok. Nás reprezentovalo jak družstvo mladších, tak i starších. V pátek náhle omarodili dva kluci, proto starší měli jen jednu hlídku ve štafetě.
Naše družstvo mladších startovalo jako úplně první v pořadí, začínalo požárním útokem. Krásně rozběhnuto, vše klapalo, pak Marek neudržel proudnici a začal souboj s "anakondou", při kterém byly zraněny Eliščiny prsty na druhém proudu, před tím ale ještě stihla sestříknout terč v čase pod 18 sekund! Marek s Kájou nakonec hadici také chytili a sestříkli v čase 28,04 s, což znamenalo až 17. místo. Na úvod nic moc, ale hlavně, že nedošlo k vážnějšímu úrazu. Následovala štafeta starších. Všichni bezchybní, paráda. Čas 49,90 s a 7. místo, navíc náš historický rekord, prvně pod 50 sekund.
Ani požární útok starších nedopadl dle představ, zádrhel u spoje savic… za čas 28,47 s získali až 18. příčku. Družstvo mladších pro nás zakončilo soutěž vynikajícím výkonem ve štafetě, časem 51,17s opět překonali náš rekord a navíc zvítězili. V celkovém pořadí družstvo starších obsadilo 13. příčku z 23 a mladších 8. z 25. Ze soutěže jsme odjížděli trochu s rozporuplnými pocity - útoky se obzvlášť nepovedly a štafety zase obzvlášť povedly.

Technická pomoc - Hasičský dozor - Loučení s kariérou Davida Lafaty 8. 6. 18

11. června 2018 v 19:16 | Vláda |  JSDHO - články
V pátek jsme byli přizváni místním fotbalovým klubem k exhibičnímu zápasu Sparty s Jabloncem na počest ukončení profesionální kariéry Davida Lafaty a následném mejdanu. Naším úkolem bylo zabezpečení požární ochrany. Jediný problém, který jsme museli řešit, bylo vzniklé mikroklima v naší zásahové obuviMrkající způsobené letním počasím.

Den dětí v MŠ 31. 5. 18

11. června 2018 v 18:06 | Vláda |  Aktuality - MLADÍ HASIČI
Každoroční akce mladých hasičů v mateřské škole. Dvakrát jsme ukázali požární útok a řádili se džberovými stříkačkami. Nechyběl táborák a další atrakce. Prima pohoda...děti opět zmáčené.Úžasný

6. Okresní soutěž v požárním sportu - ČB 9. 6. 18

10. června 2018 v 12:48 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY

Další historická chvíle...

Včera proběhla okresní soutěž na stadionu SKP v Českých Budějovicích, kam postoupilo i naše družstvo žen B. Žel tři z "béčka" se nemohly zúčastnit. Družstvo tak posílila Pája a Zuzka z "áčka" a Verča Kalinová z Chrášťan, která s námi absolvovala již několikátý okres. Družstvo tedy bylo v podstatě v minimálním počtu. První disciplínou byla štafeta 4 x 100 metrů. Naše holky měly jen jeden pokus, jelikož žádný závodník nemůže běžet dvakrát. S časem 75,66 s obsadily 6. místo. Následoval 100 metrový překážkový běh jednotlivců, kde se počítá 6 nejlepších časů a každý má dva pokusy. Holky šly opět do rizika, jelikož jich běželo 6 a stačily by dva neplatné pokusy od jedné a automaticky by byly poslední, nehledě na výsledky ostatních z družstva. Na to doplatily Strážkovce, kterým se zranila závodnice a stovky tak běželo jen pět.
Z našich závodnic začínala Zuzka, která využila jen jeden pokus, čas 26,28 s. Další běžela Pája, s rychlejším časem 24,30 s, třetí běžela Ráďa, 24,34 s, poté Anet, 22,60 s, následovaná Eliškou 23,55s a poslední Verča, která byla s časem 19,81 s 5. celkově! Za součet časů 140,88 s získaly 5. místo. Poslední disciplínou byl požární útok s jednotnou stříkačkou Fox Rosenbauer. Čas hodně pěkný 24,91 s a 4. místo. Celkového součtu pořadí 15 dosáhla hned tři družstva. Naše, Dolního Bukovska a Lišova. V takovém případě pak o celkovém pořadí rozhoduje požární útok, který z nich měly nejlepší naše holky a dosáhly tak historického výsledku - 3. místo z 10 družstev. Paráda!