°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ OKRESNÍ SOUTĚŽE PLAMEN 2018

ŽENY - 3. MÍSTO NA OKRESNÍ SOUTĚŽI v PS 2018VC Mydlovary 6.5. 17

8. května 2017 v 12:55 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
V sobotu 6.5. začal další ročník Velké ceny okresu České Budějovice soutěží v Mydlovarech. Důkladnou přípravou nám byl páteční trénink, dříve počasí nedovolilo. Náš sbor reprezentovala družstva mužů A a žen B. Ženám A přibyly pracovní, rodičovské, či jiné povinnosti, a tak je jejich letošní účast ohrožena.
V Mydlovarech se soutěží na jednu základnu, začínali muži, my jako čtvrtí. Kapku se nám zdržel košař s našroubováním, čas 25s přinesl první body za 8. místo z 13, no, nic moc. Naše děvčata startovala až sedmá, na jistotu, vše jim klaplo parádně, proudařky sestříkly terče asi sekundu po výstřiku a dosáhla času 22,74s. První VC přinesla první úspěch v podobě prvního místa z 9 družstev. Takže paráda, jen tak dál.
Po ukončení VC ještě proběhlo finále, kam postoupila 3 družstva mužů a 2 žen, všichni běželi na dvě hadice B a hodnoceni byli také společně. Naše holky za to vzaly s rozumem a opatrností, dosáhly času 24,14s a 4. místa.
Po příjezdu na základnu, těsně před 18. hodinou, jsme ještě položili věnec k pomníku padlých vojáků ve světových válkách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama