°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ OKRESNÍ SOUTĚŽE PLAMEN 2018

ŽENY - 3. MÍSTO NA OKRESNÍ SOUTĚŽI v PS 2018

SDH a obec Olešník Vás srdečně zvou na 13. ročník soutěže mladých hasičů

OLEŠNICKÝ DVOJBOJ

8. 9. 2018 od 13.00 hod. na "novém" fotbalovém hřišti


Únor 2017

MLADÍ HASIČI 2017

27. února 2017 v 20:34 | Vláda |  Soutěže
Datum,
Den
Místo, Čas,
Druh
Kat.
Pož. útok
ČAS (s)
Pož. útok
UMÍSTĚNÍ
Štafeta
ČAS (s)
Štafeta
UMÍSTĚNÍ
CELKOVÉ
UMÍSTĚNÍ
7.5.
Ne
Týn nad Vltavou,9:00
Plamen - obvod
Jarní kolo
Mladší
Starší
25,84
36,98
5.
4.
ZPV
37:52 min.+24 tr.min.
36:10 min.+29 tr. min.
2.
8.
3. z 8
5. z 9
27.5.
So
Zliv, 9:00
Plamen - okresní kolo
Mladší
PÚ - 51,87
ZPV
8.
6.
400m CTIF- ovál-100,31
4x60m - ovál- 60,36
Pož. dvojic- 78,63
1.
4.
2.
3. z 11
10.6.
So
Purkarec - 13:00
- Srandamač
Mladší
Starší
19,31
21,46
1. ze 3
2. ze 3
xxx
17.6.
So
Zliv, 8:30
Dvojboj
Mladší
Starší
19,47
24,78
1.
10.
4x60m - ovál 57,64
55,84
3.
14.
1. z 25
12. z 19
8.7. So
Nové Homole, 13:00
Dvojboj
Mladší
19,421.
Pož. dvojic
63,53
1.1. ze 16
26.8. So
Roudné, 10:00,
Dvojboj
Mladší
18,631.
Pož. dvojic 71,37
1.1. z 20
2.9. So
Dolní Bukovsko, 9:00
Dvojboj
Mladší
(19,62) NP16.
4x60m - člun. 63,25
5.12. z 18
3.9.
Chrášťany, 9:00
Dvojboj
Mladší
Starší
20,30
27,85
4.
10.
ZPV10,14 min.
21,53 min.
4.
11.
3. z 13
11. z 12
9.9.
So
Olešník,13:00
Dvojboj
Mladší
Starší
19,18
27,36
3.
13.
Pož. dvojic 61,35
76,88
1.
14.
1. z 19
14. z 15
16.9.
So
Ohrazníčko,
Dvojboj
Mladší
17,982.
60 m. s překážkami
35,84
4.2. z 22
.
ČESKOBUDĚJOVICKÝ
DVOJBOJ
2017
Mladší
žáci
.
1. MÍSTO z 18
..
7.10.
So
Strážkovice
9:00
Plamen - obvod
Podzimní část
Mladší
Starší
x
x
Pož. dvojic
70,16
65,84
400m CTIF- člun.
101,60
119,52
4x60m - člun.
59,72
61,94
.
1.
6.
.
1.
11.
.
1.
8.
1. z 9

7. z 12

MUŽI a ŽENY 2017

27. února 2017 v 19:37 | Vláda |  Soutěže

Datum,
Den
Místo,
Čas, Soutěž
Druh,
Terče
MUŽI
Čas, Umíst.
ŽENY "A"
Čas, Umíst.
ŽENY "B"
Čas, Umíst.
22.4.
So
České Budějovice, 
13:00
Sv. Florián
Muži "A" s PS-12
Muži "A" s PS-8
Muži "B" s PS-8
63 - 2. z 5
67,74 - 2. ze 6
82,3 - 4. ze 6
x
x
23.4. Ne
Zliv, 9:00
Zlivská stovka
Výsledky - 
viz tabulka dole
x
x
viz dole
6.5. So
Mydlovary, 14:00
VC - sklopky
25s - 8. z 13
x
22,74 - 1. z 9
F: 24,14 - 4. z 5
20.5. So
Pištín, 13:00  
Obvodové kolo

Štafeta 4 x 100 m
Celkové umístění
23,69 - 4. 
79,50 - 3.
4. ze 6

x
23,95 - 1.
87,16 - 1.
1. ze 2
3.6. So
Č. Budějovice, 8:00
Okresní soutěž

100 m s překážkami
Štaf. 4 x 100 m
Celkové umíst.
x
Výsledky 
100 m
viz tabulka
dole
26,37 - 5.
139,39 - 6.
76,23 - 5.
6. z 9
10.6. So
Purkarec, 13:00
Srandamač
Muži "A" štafeta
Muži "A" PÚ
Muži "A" CELKOVĚ
Muži "B" štafeta

Muži "B" PÚ
Muži "B" CELKOVĚ
1:09,20 - 2.
20,08 - 2.
2. z 8
1:23,31 - 6.
24,74 - 4.

4. z 8
x
x
17.6. So
Zliv, 14:00
VC - sklopky
22,23 - 4. ze 16
x
23,00 - 4. z 9
24.6. So
Nové Homole, 13:00
VC - nástřik
28,30 - 7. ze 14
32,13 - 4. z 10
40,32 - 8. z 10
1.7. So
Žabovřesky, 13:00
VC - nástřik
x
x
35,47 - 6. z 8
22.7. So
Slavošovice, 21:00
Noční, PS-8 (2B)
1:12.86 min
17. z 22

x
x
12.8. So
Hrdějovice, 13:00
VC - sklopky
23,67 - 7. ze 16
26,09 - 7. z 11
24,28 - 5. z 11
19.8. So
Mydlovary, 21:00
Noční - sklopky
Ženy 3 "B
24,28 - 8. z 22
NP
39,27 - 4. z 10
26.8. So
Malešice, 13:00
VC - sklopky
23,55 - 7. z 15
x
21,91 - 2. z 10
2.9. So
Dolní Bukovsko, 
PS - 12
PS - 8
Muži "B" s PS-8
22,32 - 2. z 9
34,75 - 2. ze 7
NP
x
23,25 - 1. ze 7
x
.
23.9. So
Neplachov, 13:00
VC - sklopky
25,41 - 9. z 15
x
23,96 - 4. z 10
(F: 24,50 - 4. z 5)
30.9. So
České Budějovice, 9:00
VC - nástřik
38,72 - 7. z 18
33,94 - 3. ze 14
42,39 - 6. ze 14
.
VELKÁ CENA ČB
Celkové umístění

8. z 25

10. z 21

3. z 21

24.6.
9.9.
D. Bukovsko 135 let
Dříteň 120 let
Výročí
.
.
.


ZLIVSKÁ STOVKA 23.4.
JménoKategorieČas (s)
Umíst.
Hana ŠindelářováŽeny33,227. ze 7
Aneta SoukupováDorky -ST24,0910. z 19
Hedvika VávrováDorky -ST24,4111. z 19
Eliška VávrováDorky -ST25,4513. z 19
Radka LukáčováDorky -ST29,7319. z 19

OKRESNÍ SOUTĚŽ- Ženy B- 3.6.
JménoČas (s)
Umíst.
Veronika Kalinová19,041. ze 67
Hedvika Vávrová23,7135.
Eliška Vávrová24,3743.
Radka Lukáčová24,3342.
Aneta Soukupová23,7336.
Hana Šindelářová29,5060.
Adéla Mádlová25,5749.
Anna Nejedlá24,2141.