Únor 2017

MLADÍ HASIČI 2017

27. února 2017 v 20:34 | Vláda |  Soutěže
Datum,
Den
Místo, Čas,
Druh
Kat.
Pož. útok
ČAS (s)
Pož. útok
UMÍSTĚNÍ
Štafeta
ČAS (s)
Štafeta
UMÍSTĚNÍ
CELKOVÉ
UMÍSTĚNÍ
7.5.
Ne
Týn nad Vltavou,9:00
Plamen - obvod
Jarní kolo
Mladší
Starší
25,84
36,98
5.
4.
ZPV
37:52 min.+24 tr.min.
36:10 min.+29 tr. min.
2.
8.
3. z 8
5. z 9
27.5.
So
Zliv, 9:00
Plamen - okresní kolo
Mladší
PÚ - 51,87
ZPV
8.
6.
400m CTIF- ovál-100,31
4x60m - ovál- 60,36
Pož. dvojic- 78,63
1.
4.
2.
3. z 11
10.6.
Purkarec - 13:00
- Srandamač
Mladší
Starší
19,31
21,46
1. ze 3
2. ze 3
x
xx
17.6.
So
Zliv, 8:30
Dvojboj
Mladší
Starší
19,47
24,46
1.
10.
4x60m - ovál
3.
14.
1. z 23
12. z 19
8.7.
So
Nové Homole, 13:00
Dvojboj
Mladší
Starší
..Pož. dvojic..
15.7. So
Lišov, 13:00,
Dvojboj
Mladší
Starší
..
4x60m - ovál
..
26.8. So
Roudné, 10:00,
Dvojboj
Mladší
Starší
..
Pož. dvojic

..
2.9. So
Dolní Bukovsko, 9:00
Dvojboj
Mladší
Starší
..4x60m - člun.
..
9.9.
So
Olešník,
13:00 - Dvojboj
Mladší
Starší
.
.
Pož. dvojic

..
7.10.
So
Strážkovice
9:00
Plamen - obvod
Podzimní část
Mladší
Starší
x
x
Pož. dvojic

400m CTIF- člun.

4x60m - člun.
..

MUŽI a ŽENY 2017

27. února 2017 v 19:37 | Vláda |  Soutěže

Datum,
Den
Místo,
Čas, Soutěž
Druh,
Terče
MUŽI
Čas, Umíst.
ŽENY "A"
Čas, Umíst.
ŽENY "B"
Čas, Umíst.
22.4.
So
České Budějovice, 
13:00
Sv. Florián
Muži "A" s PS-12
Muži "A" s PS-8
Muži "B" s PS-8
63 - 2. z 5
67,74 - 2. ze 6
82,3 - 4. ze 6
x
x
23.4. Ne
Zliv, 9:00
Zlivská stovka
Výsledky - 
viz tabulka dole
x
x
viz dole
6.5. So
Mydlovary, 14:00
VC - sklopky
25 s - 8. z 13
x
22,74 - 1. z 9
F: 24,14 - 4. z 5
20.5. So
Pištín, 13:00  
Obvodové kolo

Štafeta 4 x 100 m
Celkové umístění
23,69 - 4. 
79,50 - 3.
4. ze 6

x
23,95 - 1.
87,16 - 1.
1. ze 2
3.6. So
Č. Budějovice, 8:00
Okresní soutěž

100 m s překážkami
Štaf. 4 x 100 m
Celkové umíst.
x
Výsledky 
100 m
viz tabulka
dole
26,37 - 5.
139,39 - 6.
76,23 - 5.
6. z 9
10.6. So
Purkarec, 13:00
Srandama
Muži "A" štafeta
Muži "A" PÚ
Muži "A" CELKOVĚ
Muži "B" štafeta

Muži "B" PÚ
Muži "B" CELKOVĚ
1:09,20 - 2.
20,08 - 2.
2. z 8
1:23,31 - 6.
24,74 - 4.
4. z 8
x
x
17.6. So
Zliv, 14:00
VC - sklopky
22,23 - 4. ze 16
x
23,00 - 4. z 9
24.6. So
Nové Homole, 13:00
VC - nástřik
.
.
.
1.7. So
Žabovřesky, 13:00
VC - nástřik
.
.
.
22.7. So
Slavošovice, 21:00
Noční, PS-8 (2B)
.
.
.
5.8. So
Pištín, 13:00
VC - sklopky
.
.
.
12.8. So
Hrdějovice, 13:00
VC - nástřik
.
.
.
19.8. So
Mydlovary, 21:00
Noční - sklopky
.
.
.
26.8. So
Malešice, 13:00
VC - sklopky
.
.
.
2.9. So
Dolní Bukovsko, 
PS - 12
PS - 8
Muži "B" s PS-8
.
.
.
23.9. So
Neplachov, 13:00
VC - sklopky
.
.
.
30.9. So
České Budějovice, 9:00
VC - nástřik
.
.
.
7.10. So
Týn nad Vltavou,
Memoriál J. Maška
Muži "A" s PS-8
Muži "A" s DS-16
Muži "B" s PS-8
.
.
.
.
VELKÁ CENA ČB
Celkové umístění
.
.
.
24.6.
9.9.
D. Bukovsko 135 let
Dříteň 120 let
Výročí
.
.
.


ZLIVSKÁ STOVKA 23.4.
JménoKategorieČas (s)
Umíst.
Hana ŠindelářováŽeny33,227. ze 7
Aneta SoukupováDorky -ST24,0910. z 19
Hedvika VávrováDorky -ST24,4111. z 19
Eliška VávrováDorky -ST25,4513. z 19
Radka LukáčováDorky -ST29,7319. z 19

OKRESNÍ SOUTĚŽ- Ženy B- 3.6.
JménoČas (s)
Umíst.
Veronika Kalinová19,041. ze 67
Hedvika Vávrová23,7135.
Eliška Vávrová24,3743.
Radka Lukáčová24,3342.
Aneta Soukupová23,7336.
Hana Šindelářová29,5060.
Adéla Mádlová25,5749.
Anna Nejedlá24,2141.