°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017VC Neplachov a Memoriál J. Maška - Týn n. Vlt. - 24.9.16

27. září 2016 v 15:39 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
V sobotu 24. září jsme měli na pořadu dvě soutěže. Muži "A" spolu s ženami "A i B" vyrazili na předposlední Velkou cenu okresu do Neplachova a muži "B" jeli hájit naše barvy do Týna nad Vltavou s PS-8 na Memoriál J. Maška.
Jelikož fotbalové hřiště v Neplachově padlo za oběť výstavbě dálnice, tak se Velká cena prvně konala na louce u kravína, kde dosud soutěžily pouze myši, které to jistě nečekaly, a tak na dráze vyhrabaly spoustu vchodů do svých domovů a aby toho nebylo málo, ještě se běhalo do kopce (nějak už jsme zchoulostivěliÚžasný). Z naší výpravy nejprve startovali muži. Celkem vše klaplo, jen proudaři nestihli doběhnout k čáře, tak Patrik celkem prostříkal. Náš standartní čas 23,60s stačil až na 6. místo ze 14 družstev. Holkám se dařilo lépe. Ženy "A" na konec sezony našly formu. Jarča savice vyměnila za proudnici a kapku prostříkala, škoda, i tak čas 23,66s přinesl parádní 3. místo ze 16. Holky "B" předvedly svůj obvyklý výkon 24,35s a získaly, také pěkné, 4. místo. Obě družstva holek navíc postoupila do superfinále pěti nejlepších družstev, kde si družstvo žen "A" zlepšilo historický rekord na čas 22,12s, který jim přinesl dort spolu s polibkem od poslance Zahradníka za 2. místo. Holky z "béčka" potvrdily své 4. místo časem 25,54s oceněném dárkovým košem mňamek a také polibkem od poslance.
Mezitím pantátové s Romanem bojovali s PS-8 v Týně, a to doslova. Prvně, zřejmě pro účast mála družstev, proběhla soutěž dvoukolově. První kolo pánové suvereně vyhráli. Ve druhém si losovali své posty, což by nevadilo. Problém byl v jednotném vřetenovém rozdělovači, kterému předchozí družstvo zavřelo kohout, což zůstalo z naší strany bez povšimnutí, tedy až do doby, kdy zabránil průniku vody do "céčka" proudaře. Po součtu časů neobhájili naše loňské prvenství, ale brali pěkné 2. místo z 8.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama