°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 201728.8. 16 VC Malešice a Noční v Mydlovarech

21. srpna 2016 v 13:12 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY

Hvězdný den holek "A"

V sobotu 20.8. jsme měli na pořadu dvě soutěže. Odpoledne patřilo Velké ceně v Malešicích a večer, se značnou částí noci, Noční soutěži v Mydlovarech. V obou soutěžích nás reprezentovala družstva žen A a B a muži.
Do Malešic jsme vyrazili v poledne. Soutěžilo se na jednu základnu, kdy muži začínali. My jako čtvrtí. Útok se nám jaksi nevyvedl. Jirka se pral s košem, Roman kapku zaspal s přidáním plynu, já se zasekl hned u základny a pak ještě prostříkal asi 1,5 sekundy oproti Patrikovi. No bída... za čas 26,30s jsme si připsali 8. místo ze 14. Kategorii žen otvíraly naše holky "A", vše jim parádně klaplo, jen Venda kapku prostříkala. I tak si za svůj parádní výkon 23,20s odvezly mega putovní pohár a trochu menší, který nám zůstane, za 1. místo z 12 družstev. Jako čtvrté z žen startovalo naše "B". Útok se jim také vcelku vydařil, Haňula sice kapku prostříkala, ale čas 24,80s stačil až na 8. místo. Kategorie žen byla vyrovnaná, času od 24 do 25 sekund dosáhlo pět družstev.
Hodina odjezdu na noční směnu byla stanovena v 19.00. Opět jsme byli samostatná a soběstačná jednotka. Ve výbavě nechyběl gril, steaky, soudek Platanu s chlazením, centrála, sezení, pro nepřízeň počasí dva slunečníky (snad jen kadibouda chyběla, třeba příštěÚžasný). Specifikem této soutěže je, že i ženy soutěží se třemi hadicemi B. Soutěžit se začalo kolem 21:15 hodin. Naši muži měli přijít na řadu 23., ale pro neúčast několika družstev se posunuli na 8. místo. No, co o tom napsat? Sání v pohodě, útok se zdál být také, jen tma schovala souboj Fandy s hadicí B a rozdělovačem, který bohužel prohrál, a ještě mu spojka pochroumala nohu. Kluci ale zabojovali a útok dokončili s časem 52,29s za který získali poslední 17. místo (celkově 23.), po nich byli už jen neplatné pokusy. Druhá desítka startujících patřila ženám. Nám opět začínalo družstvo "A". Sání vynikající, Zuzka zapojila koš jak ďas (asi když nevidí, tak se méně stydí, tzn. budeme jí zavazovat očiMrkající). Útok také bezchybný. Holky dosáhly sqělého času 28,03s, který ohrozilo jen družstvo Břehova (28,13s). Takže super, tento den druhé vítězství, jež zuřivě oslavily (tu neděli jim nezávidímS vyplazeným jazykem). Zanedlouho se představilo naše družstvo "B". Ráďě brzy upadla první hadice B, tak musela Janča počkat s plynem, ale jinak také paráda. Za čas 33,30 sekund získaly pěkné 4. místo z 9. Soutěž rychle probíhala, zejména kvůli odlišnému časovému systému přípravy základny (zřejmě převzatý z ligy), v 1:30 už bylo po všem. My jsme se zdrželi poněkud déle, byl třeba dopít soudek a vzbudit Milana D., který měl spolu s námi odvést Avii. Počasí nám přálo, pršet začalo až při závěrečném nástupu, návrat na základnu byl kolem 3. hodiny ranní. Na výkon družstva holek "A" budeme dlouho vzpomínat (doufáme, že tím nekončí, ale teprve začínajíMrkající).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | 22. srpna 2016 v 7:39 | Reagovat

Oslava výhry nenapachala žádné větší škody a náš nedělní stav byl posouzen jako plně funkční! Díky za slova chvály a za odměnu!!!😉☺

2 Vláda Vláda | 22. srpna 2016 v 11:57 | Reagovat

Tak fajn, těší mě, že sobota nezanechala trvalé následky. :-!  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama