°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017VC Mydlovary 7.5. 16

16. května 2016 v 12:52 | Fanda Mádl |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
Seriál Velkých cen začal v Mydlovarech. Na tuto akci jsme vyrazili s třemi družstvy: ženy A, ženy B a muži. Celý den byl pro nás velmi náročný. Už od ranních hodin jsme organizovali jarní kolo dětské hry Plamen mladých hasičů (byl to mazec, přibližně 400 dětí). Počasí jsme měli jak na objednávku, sluníčko a sluníčko.
Po vyhlášení a rozdání pohárů vyrazila soutěžní družstva dospělých do Mydlovar. V Olešníku zůstala pracovní četa, která vše uklidila, jako by se u nás nic nedělo. Po soutěži v Mydlovarech se naše soutěžní družstva spojila s pracovní četou a starostou obce panem Pavlicou. Slavnostním průvodem jsme došli k pomníku padlých spoluobčanů za světových válek a položili věnec .
Termínem hry Plamen jsme se letos trefili i do průjezdu historických vozidel naší obcí, která startovala z Křivonosky. Takže přihlížející fanoušci mladých hasičů si mohli prohlédnout tyto historické klenoty. Jen my, pořadatelé, jsme vozidla mohli obdivovat jen na fotkách L.
Ale teď k VC Mydlovary. Tým mužů zaběhl svůj historicky nejrychlejší požární útok časem 22:38s, ale ve velké konkurenci to stačilo až na 4. místo. Ženy A krásně rozběhly útok, ale kvůli nespojeným savicím měly neplatný pokus, škoda, s časem 23,85s by byly druhé. Holky B také krásně rozběhly, ale výsledný čas 33,89s stačil na 5. místo z 10.
Chtěl bych poděkovat všem bratrům a sestrám hasičům za zvládnutí celého dne. (F.M.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama