°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017Obvodová soutěž - Sedlec 14. 5. 16

16. května 2016 v 13:10 | Fanda Mádl |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
V sobotu nás čekala Obvodová soutěž. Dle předpovědi počasí nás pronásledovaly přeháňky…takové zpožděné aprílové počasí… slunce, mraky, deštík, slunce… Letošní Obvodová soutěž se skládala z požárního útoku a z běhu 100 metrů s překážkami.
Muži začali útokem, kde po drobných chybách skončili s časem 30,335s na 5. místě. Překážky 100m se našim mladým chlapcům tak zalíbily, že si některé překážky dali 2x Úžasný, ale všichni to zvládli bez újmy na zdraví, nejúspěšnější byl Jirka Hucek na 9. místě a Jirka Liška jako 10. z 23.
Ženám A se útok povedl na výbornou, čas 23,561s a 1.místo. Překážky zdolaly s přehledem, bylo znát, že pilně trénovaly, nejúspěšnější byla Pája Hucková jako 7. a hned po ní Marťa Lišková a Míša Gondeková. Svými výkony vybojovaly postup do Okresního kola z celkového 1. místa ze 4. Děvčata, hodně štěstí na okresu!
Holky B byly v útoku pomalejší o 0,6s (24,123s), takže se umístily na krásném 2. místě. Překážky sice zdolaly rychleji než ženy A, (Hedvika Vávrová 3., Ráďa Lukáčová 4., Eliška Vávrová 5.), ale celkově to na postup nestačilo, i tak pěkné celkové 2. místo.
Takže holky A i B…chválíme, chválíme… jen tak dál!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama