°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017VC Neplachov 26.9. 15

28. září 2015 v 9:39 | Fanda Mádl |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
Svatováclavské klání v Neplachově jsme sbor reprezentovali třemi týmy: ženy "A", ženy "B" (dorostenky) a muži. Chlapi startovali hned jako druzí, útok se podařil a časem 23:17 obsadili 4. místo (zase brambory…to asi že je ten podzim a sběr brambor?? ;-)) společně s týmem Zaliny B, který měl stejný čas. Prvních 5 týmů běželo superfinále, což se nás také týkalo. Naši naběrači se netrefili do kádě, troják nám skolil "trojníka"… béčkař ale duchapřítomně zasáhl a s časem 24:30 stačil na krásné 2. místo.
Ženy "A" s časem 26:83 odběhly vydařený útok, který stačil na 5. místo. Děvčata "B" s časem 26:13 obsadila 3. místo. Což pro obě družstva také znamenalo běh v superfinále. Ženy "A" si doběhly pro 4. místo a děvčata "B" vybojovala krásné 2. místo.
Před superfinálem se ochladilo, foukal vítr a všichni už jsme byli prochladlí. Hřál nás ale adrenalin z účasti všech tří družstev v superfinále. Odměnou nám byla metrová štangle salámu, soudek pivka, becherovka, vínko… a jeden pohár do sbírky :-).
17-tý Neplachovský pohár se letos běžel již naposledy na fotbalovém hřišti, protože příštím rokem se začne budovat přes hřiště dálnice D3.
Letošní září bylo pro náš sbor zřejmě nejúspěšnějším sportovním měsícem historie. Každý týden jsme absolvovali nějakou soutěž, včetně mladých hasičů a na každé jsme získali alespoň jeden pohár. Celkem jich bylo 8 plus dva putovní za první místa.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama