°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ OKRESNÍ SOUTĚŽE PLAMEN 2018

ŽENY - 3. MÍSTO NA OKRESNÍ SOUTĚŽI v PS a ve VC Č. Budějovice 2018

ČESKOBUDĚJOVICKÝ DVOJBOJ 2018: Starší - 8. z 18; Mladší - 2. z 19

Noční Mydlovary 15.8. a VC Malešice 22.8.15

26. srpna 2015 v 22:03 | Fanda Mádl |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
Na noční se nám moc nedařilo. Muži "A" to měli rozběhlí super, všechno klapalo, útočníci byli v 17 sekundách na čáře, ale když přišla voda do trojáku, tak v něm cvaklo a béčko se odpojilo...až velitel vylétl do vzduchu...auuuuu...neplatný pokus Nerozhodný. Mužům "B" útok vyšel na čas kolem 35 sekund, ale když rozvítili světla, tak se rozpojil spoj na savicích...což znamená neplatný pokus Zamračený. Jenom holky měly platný pokus, sice to nedotáhly až na čáru, ale výsledný čas stačil na čtvrté místo Úžasný. Grilovačka...platánek...spousta fanoušků...super noc...i když chvilkama pršelo.
VC Malešice
Chlapům to vyšlo, až na malinký technický problémy, s časem 23,62 na čtvrté místo. Pomalu se to lepší Usmívající se. Prvních pět týmů chlapů běželo superfinále, tak jsme se tam s naším umístěním dostali. Rozběhlé to bylo dobře, ale protože se kluci s košem mazlili, doběhli jsme třetí s časem 22,84s.
Prvně se zúčastnila dvě družstva žen. "A" v klasické sestavě a "B" složené z dorostenek a posil ze Zahájí. Ženy "A" pěkně nabraly, ale ve předu měly drobný problém, takže výsledný čas 28,43 stačil na krásné páté místo. Ženy "B" nabraly taky super, útočnice doběhly doost rychle, jen se otevřel troják, zchladil okolní fanoušky :-)...a výsledný čas 28,94 stačil na šesté místo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama