°Návštěvní kniha °Soutěže MH° Soutěže M a Ž°

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017

Srpen 2015

Noční Mydlovary 15.8. a VC Malešice 22.8.15

26. srpna 2015 v 22:03 | Fanda Mádl |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
Na noční se nám moc nedařilo. Muži "A" to měli rozběhlí super, všechno klapalo, útočníci byli v 17 sekundách na čáře, ale když přišla voda do trojáku, tak v něm cvaklo a béčko se odpojilo...až velitel vylétl do vzduchu...auuuuu...neplatný pokus Nerozhodný. Mužům "B" útok vyšel na čas kolem 35 sekund, ale když rozvítili světla, tak se rozpojil spoj na savicích...což znamená neplatný pokus Zamračený. Jenom holky měly platný pokus, sice to nedotáhly až na čáru, ale výsledný čas stačil na čtvrté místo Úžasný. Grilovačka...platánek...spousta fanoušků...super noc...i když chvilkama pršelo.
VC Malešice
Chlapům to vyšlo, až na malinký technický problémy, s časem 23,62 na čtvrté místo. Pomalu se to lepší Usmívající se. Prvních pět týmů chlapů běželo superfinále, tak jsme se tam s naším umístěním dostali. Rozběhlé to bylo dobře, ale protože se kluci s košem mazlili, doběhli jsme třetí s časem 22,84s.
Prvně se zúčastnila dvě družstva žen. "A" v klasické sestavě a "B" složené z dorostenek a posil ze Zahájí. Ženy "A" pěkně nabraly, ale ve předu měly drobný problém, takže výsledný čas 28,43 stačil na krásné páté místo. Ženy "B" nabraly taky super, útočnice doběhly doost rychle, jen se otevřel troják, zchladil okolní fanoušky :-)...a výsledný čas 28,94 stačil na šesté místo.

Olešnický Dvojboj 2017 - Organizační pokyny

14. srpna 2015 v 10:10 | Vláda |  Olešnický dvojboj
Organizační pokyny:
Termín přihlášení: 2.9. 2017
(Při nedodržení termínu, nebude družstvu umožněna účast!)
Kontakty:
Adresa: SDH Olešník, Jiří Liška, Olešník 186, 373 50 Olešník
Jiří Liška - tel. 607 885 126
Vladimír Zibura - tel. 776 136 197
E-mail : sdh-olesnik@centrum.cz
(Při přihlášení formou SMS nebo e-mailu vyčkejte na potvrzení a tištěnou přihlášku přivezte na soutěž!)

9. srpna 2015 v 16:54 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
Přivezli jsme dva poháry za 3. místa, ale byli jsme čtvrtí...
Velká cena v Hrdějovicích byla opět slunečná a parná. Soutěžilo se na nástřikové terče. Po dvouměsíční zdravotní pauze jsem se konečně zúčastnil aktivně i já, na pravém proudu. Holky běžely třetí a my pátí. Holkám se podařilo nastříkat terče v čase 34,70 za který získaly 3. místo ve VC a 4. celkově (nejlepší čas měla děvčata Hrdějovice D nad 30 let, nezařazených do VC a složené z bývalých členek). My jsme dosáhli stejného času jako holky v Žabech, tedy 33,16, což by bylo také celkové 4. místo ze 14, ale jelikož muži z Mydlovar startovali v kategorii nad 35 let, získali jsme tedy pohár za 3. místo my.

VC Nové Homole 27.6. a VC Žabovřesky 5.7.

9. srpna 2015 v 15:39 | Vláda
Ani na jedné jsem nebyl, tak jen stručně... Obě soutěže osazeny nástřikovými terči. VC Nové Homole - Jirka se zasekl s připojením hadice do trojáku, tak byli kluci vpředu krátcí a dlouho nastříkávali. Čas 38,14, 10. místo ze 13. Holky také prý pomalé. Čas 41,75, 6. z 9. V Homolích se nám dlouhodobě nedaří, (resp. nikdy), asi tam už nepojedeme...Mrkající VC Žabovřesky - Tomáš pořádně neroztáhl "béčka", což završil přešlapem nástřikové čáry, tudíž neplatný pokus (stálo ho to x piv a navíc řídilÚžasný, břídil). Holkám se dařilo. Čas 33,16 jim přinesl pěkné 3. místo z 10.