°Návštěvní kniha °Soutěže MH° Soutěže M a Ž°

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017

Plamen MH - Dubné 18.10.14

19. října 2014 v 18:33 | Vláda |  Aktuality - MLADÍ HASIČI
Včera jsme ukončili sezonu mladých hasičů podzimním kolem obvodové hry Plamen. Tento ročník organizačně zabezpečují hasiči z Křenovic na fotbalovém hřišti v Dubném. Vzhledem k pátečnímu téměř celodennímu dešti bylo hřiště pořádně podmáčené, a tak zanedlouho po zahájení soutěže bylo všude blátivo a kluzko. Soutěže se zúčastnilo kolem 35 družstev z 1., tedy našeho, a 3. obvodu. My jsme obsadili pouze kategorii starších s "našlápnutým" týmem (bylo nás pět z nichž Kačka s Dádou můžou soutěžit ještě v kategorii mladších). Soutěžilo se ve třech disciplínách. Zahájili jsme štafetou 4x60 metrů, kde nám lepší čas neumožnily jen krátké nohy Úžasný. Dosažený čas 60,01s znamenal 4. příčku. Následovala štafeta požárních dvojic. Opět se vše povedlo parádně a bez chyby, ale i zde čas (70,06s) odpovídal věkovému složení družstva, přesto stačil na překvapivé 3. místo. Poslední nás čekal Závod požárnické všestrannosti, kde si tři členové družstva odbyli premiéru, což se projevilo i na výsledném 4. místě. V celkovém pořadí jsme na průběžné 4. příčce ze 6 družstev. Zajímavostí je, že ve 3. obvodu by jsme s našimi časy ze štafet získali 5. a 4. místo ale z 12 družstev, což by byl lichotivější výsledek.