°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ OKRESNÍ SOUTĚŽE PLAMEN 2018

ŽENY - 3. MÍSTO NA OKRESNÍ SOUTĚŽI v PS a ve VC Č. Budějovice 2018

ČESKOBUDĚJOVICKÝ DVOJBOJ 2018: Starší - 8. z 18; Mladší - 2. z 19

Srpen 2013

VC Malešice a Noční soutěž Mydlovary 17.8.

22. srpna 2013 v 18:20 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY

VC Malešice

Na VC do Malešic jsme vyslali družstvo mužů složené převážně z letošních nováčků, aby nasbírali zkušenosti (a my šetřili silami na nočníÚžasný), klucí kapku prostříkali, ale jinak se vcelku dařilo, časem 24.25s dosáhli na 5. místo ze 14 družstev. Holky se zúčastnily takřka v obvyklém složení a ač časem 24.97s kdovíjak neoslnily, dokázaly je překonat pouze holky ze Zahájí, a tak přivezly obrpohár za 2. místo ze 6 družstev.

Noční soutěž Mydlovary

Přípravě na noční soutěž vždy věnujeme nejvíce času a sil. Ani né tak trénování, ale spíše zajištění dostatečného zázemí na noc (gril, něco na gril, pivo, chlazení, světlo, sezení...). Nejinak tomu bylo i letošní ročník, kterého se, premiérově, účastnilo i naše družstvo mužů "B", jinak soutěžící téměř výhradně s PS-8, proto bylo nutné zapřáhnout za Avii i kapotovaný zásahový vozík a i přesto jsme se vešli jen taktak. Bohužel na gril již místo nezbylo, a tak zaujmul pozici na blatníku vozíku, což v Mydlovarech vzbudilo u přítomných značný rozruchMrkající (zajisté by nás ocenili i pomáhači a chrániči).
Začátek samotné soutěže bylo kolem 21.45 hod. "Áčko" startovalo z třetí pozice, problémy jsme zaznamenali vpředu - nedotažená béčka+ proudaři daleko = prostříkal jsem. Čas něco přes 26s znamenal 15. místo ze 46 družstev. Chvíli po nás startovalo "Béčko", celkem se jim útok vyvedl a časem kapku přes 30s si zajistili umístění zhruba v polovině startujících. Nejméně se dařilo holkám, startujícím jako 12. Nejsou zvyklé na 3B, a tak se jim nepodařilo do minuty sestříknout terče, tzn. neplatný pokus.
Celkově se nám ale soutěž vydařila, žízní jsme nestrádali, ač jako obvykle pivo nebylo bez potížíS vyplazeným jazykem, klobásy ještě zbyly, srandy se také užilo, tak snad jen, že se vracíme čím dál později (letos kolem 4.30 hod.)...

VC Hrdějovice 27.7. 13

8. srpna 2013 v 12:25 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
Muži - nedokončili
Ženy - čas 39.83s 5. místo z 8