Plamen - Dolní Bukovsko 4.5. 2013

6. května 2013 v 11:41 | Vláda |  Aktuality - MLADÍ HASIČI
V sobotu jsme s mladými hasiči (kategorie starší žáci) zahájili sezonu jarním kolem obvodové soutěže Plamen v Dolním Bukovsku. Z podzimního kola jsme měli pěkně našlápnuto třemi třetími místy, a tak nás mrzelo, že na kolo jarní nemohla Zuzka, Heduška a Eliška. Museli jsme sáhnout do mladších žáků, jinak by nás bylo málo. Tak nás tedy doplnila Eliška Lukáčová s osmiletou Kačkou Mádlovou, i tak počet sedm byl minimální. Soutěžilo se ve štafetě 4OO metrů s překážkami CTIF (pro 9 soutěžících), kde musel Jirka a Kuba běžet dvě dráhy, a požárním útoku. Nejprve jsme běželi štafetu, žádný kloudný čas se neočekával, tak jsme kladli důraz na bezchybnost. O to větším překvapením byl čas 105,61 (bez trestných bodů), který překonali pouze domácí! Požární útok nám ve čtvrtek na tréninku vcelku šel, ale vzhledem k totálně předělaném složení družstva, kdy na svém postu byli jen tří z družstva, jsme bůhvíjaký výsledek nečekali. Nakonec vše klaplo perfektně, i čas 22,20 nebyl vůbec špatný a navíc nám stačil na vynikající 3. příčku. Bilance tohoto ročníku - čtyři 3. místa a jedno 2., byla více než uspokojivá, navíc když nám přinesla i 3. místo z 9 družstev v celkovém hodnocení a zajistila nám postup na okresní kolo, kde nás čeká ještě útok CTIF, z čehož již tolik radosti nebylo Úžasný)