°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ OKRESNÍ SOUTĚŽE PLAMEN 2018

ŽENY - 3. MÍSTO NA OKRESNÍ SOUTĚŽI v PS a ve VC Č. Budějovice 2018

ČESKOBUDĚJOVICKÝ DVOJBOJ 2018: Starší - 8. z 18; Mladší - 2. z 19

VC České Budějovice 6.10. 2012

8. října 2012 v 8:35 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
V sobotu jsme ukončili soutěžní sezonu dospělých hasičů poslední Velkou cenou okresu, která se konala, jako vždy, na dvoře HZS v Českých Budějovicích. Obě soutěžní družstva byla splácaná jak se dalo. Jak mužům, tak i ženám scházela obvyklá obsluha levého proudu. U holek ji obstarala Jarča, kterou nahradila u koše Radka Lukáčová. U mužů bylo složení družstva ještě zábavnější. Roman Bezděka přešel z pozice za stříkačkou, k pozici před ní, na "béčka", Jirka Liška zaskočil na proudu (letos a vlastně i v životě, již po druhé) a do pozice strojníka byl nominován starosta Jarda Kuboušek.
Děvčata startovala ze 4. pozice, což jim štěstí nepřineslo. Rozpojení hadic pravého proudu přineslo neplatný pokus. Paradoxní je, že při opravě na závěr soutěže došlo ke shodné chybě.
My jsme startovali jako 8., bez tréninku, tudíž i bez očekávání, hlavní bylo dokončit. Dokonalá souhra (náhodÚžasný) a rozkmitání našich panděr nám pomohlo, světe zboř se, dosáhnout historicky nejlepšího času sboru na nástřikové terče - 28,56s, čímž jsme si i zlepšili rekord z letošní VC Hrdějovice téměř o 2 sekundy a především nás posunul na 1. místo, ze kterého nás již žádné družstvo nedokázalo sesadit! A navíc jsme vyhráli první pohár na VC, alespoň co mé záznamy pamatují (tj. od roku 2008). Druhý Srubec na nás ztrácel přes 2 sekundy. Za sebou jsme nechali i takové sbory jako Rudolfov, Borovany, Krasejovka, pro které většinou soupeři nejsme. O to naše vítězství hřeje více.
Večer jsme vše dokonale zakončili, již tradiční pašíkovou DOKROPNOU v Cramoá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama