°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017Olešnický dvojboj 8.9. 2012 - 7.ročník

18. září 2012 v 13:21 | Vláda |  Aktuality - MLADÍ HASIČI
V sobotu 8.9. jsme opět uspořádali soutěž pro mladé hasiče - Olešnický dvojboj. Přihlašuje se nám stále více družstev, letošní rok celkem 36, přijelo však "pouze" 33 (2 přípravky, 15 mladších žáků a 16 starších), z čehož usuzujeme zvyšující se oblibu této soutěže, což je nám dostatečnou odměnou. Soutěž je zařazena do seriálu Českobudějovický dvojboj, tudíž se výsledky započítávají do celkového hodnocení. Soutěžilo se ve dvou disciplínách, a to v požárním útoku a štafetě požárních dvojic. Mladší začínali útokem a starší štafetou.
My jsme obsadili pouze kategorii starší. Štafeta se nám vcelku povedla, ale konkurence je čím dál větší a silnější, náš čas 62,59s stačil až na 9. místo. Útok jsme sice také pěkně natrénovali, bohužel ale Eliška uklouzla a vypadla ji z rukou savice, ztráta jak blázen, přetrhnutá voda..... čas 27,95 = 11. místo, škoda, ale to se stává i nejlepším. Celkově jsme tak obsadili 10. místo. Soutěž se opět vydařila, počasí letní, zmrzlin se vytočilo kolem 1000 ks, každé družstvo dostalo plno cen, a tak snad všichni odjížděli spokojeni.
Aby měl Olešnický dvojboj takou úroveň, neobejdeme se, samozřejmě, bez sponzorů, a tak všem těmto děkujeme:

Obec Olešník, FK Olešník, JETE, Slavomír Vařák, MATTEO, Autoservis Jiří Hucek, ZLIMET- Milan Kotýnek, REKKA, Chladírenský servis Němec...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama