°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017VC Malešice a Noční Mydlovary 18.8. 2012

27. srpna 2012 v 16:33 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
Na Velkou cenu do Malešic nás jela reprezentovat pouze děvčata. Martina omarodila, a tak ji musela na rozdělovači nahradit Pája, tu zase na koši nahradila Jarča a Jarču její sestra Dana....Úžasný a míchalo se a míchalo, až se namíchalo 7. místo z 9 družstev.
To na noční v Mydlovarech, konající se téhož dne, jsme vyrazili i my. Sice také různě splácaní, ale dosažený čas 26,41s nám stačil na 8. místo z celkově přihlášených 32 družstev, takže vcelku spokojenost. Holkám zde chyběla i druhá Martina, musejíc jet do práce, kterou nahradila vypůjčená holčina od místních. I přesto měly rozběhnuto pěkně, až na "béčko", kterému se nelíbilo v rozdělovači, a tak se odpojilo. Možná by i nastalou situaci zvládly, ale nečekaně se ozvala, a to velmi sporně, píšťalka rozhodčího, údajně za koš vykukující z vody !? Tudíž to pro ně znamenalo neplatný pokus.
Nicméně, noční jsme si opět dokonale užili (grilování, Plátno 12°, pohodička...). Celá akce měla dohru ještě doma, kde na nás již čekali v hasičárně z Cramoá s kávičkou, bábovkou, lahváči...S vyplazeným jazykem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama