°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017



VC České Budějovice a DOKROPNÁ 1.10.11

4. října 2011 v 9:35 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
V sobotu jsme ukončili soutěžní sezonu, jako obvykle, Velkou cenou v Českých Budějovicích. Zahájení posunuli z 8. až na 9. hodinu, což bylo příjemné. Soutěž se opět konala v pěkném prostředí dvora základny profesionálních hasičů, o papání (klobás, gulášovka, řízek...)a bumbání (káva, čaj, limči, samozřejmě nealko pivoÚžasný)se postarali hasiči z Dolního Bukovska i počasí z počátku přálo. Byla mlha, a tak proudaři viděli na terče, za kterými vždy vychází slunce, takže pohoda. Z našeho sboru nejprve startovala děvčata, byla v obvyklém složení, a tak jsme doufali v úspěch, který se i záhy dostavil v podobě vynikajícího 3. místa z 11 s časem 29,17s, kdy druhé Češnovice měli čas 29,14s a čtvrté holky ze Zahájí 29,19s! To my už jsme nic zkazit nemohli, leda překvapit. Milan nemohl jet, tak obsluhoval stříkačku Tomáš a béčka měl v rukách Roman z "B". No, podělalo se, co mohloÚžasný, ale i tak s naším letošním nejlepším nástřikovým časem 32,87s, jsme obsadili solidní 8. místo (taktéž letošní nej na VC) ze 17 družstev, a tak jsme sezonu zakončili s menší ostudou než obvykleMrkající. Jelikož jsme se zúčastnili šesti, holky dokonce sedmi, Velkých cen z 9, zasáhli jsme i do celkového pořadí. My jako 13. ze 14 hodnocených družstev a holky 5. ze 7.
Velká cena v Č. Budějovicích ale nebyla poslední sobotní povinností. Vše se muselo náležitě oslavit a jak jinak než, už tradiční, DOKROPNOU, která se konala na obvyklém místě v Cramoá na hřišti. Michal připravil čuníka, Jára (starosta) zase koláčky Úžasný a přivezli jsme něco burčáku. Zkrátka oslava se vším všudy. Hvězdami večera byl samozřejmě hvězdný tým mužů "B", který se také zdržel nejdéle. Popilo se, pojedlo, poklábosilo, potancovalo a popělo u kytary i bez ní a možná se ráno z toho všeho i někdo po...Mrkající.
To, že nám skončili soutěže neznamená, že přestane i fyzická příprava družstev. Hned 15.10. je v plánu posilující soustředění (sběr šrotu), následující sobotu zase kondiční a vytrvalostní příprava (posvícenská zábava), v listopadu relaxační a kolektiv stmelující soustředění (sklep a lázně v Maďarsku)a mnoho jiných činností podporujících morálku, disciplínu a fyzicko-psychickou připravenost členů sboru.S vyplazeným jazykem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama