°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017VC Neplachov a Memoriál J. Maška Týn nad Vltavou 24.9. 2011

26. září 2011 v 10:39 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
V sobotu 24. září jsme se zúčastnili hned dvou soutěží. Ráno od 10 hodin začala předposlední Velká cena okresu a to v Neplachově a od 14 hodin jsme bojovali s PS-8 na Memoriálu J. Maška v Týnu nad Vltavou.
Velkou cenu v Neplachově jsme zahájili my, tedy muži a hned ne příliš šťastně, všechno celkem klaplo, ale prostříkal jsem asi 2 sekundy. Výsledný čas 24,52s stačil až na 11. místo z 15. Holky startovaly až desáté a i přesto, že nestačily natáhnout hadice, dosáhly času 24,04s, který jim zajistil 4. příčku z 11 družstev. Ještě před závěrečným nástupem, již ale bez děvčat, jsme vyrazili do Týna, kde na nás čekal hvězdný tým "B". Zbytečně jsme chvátali, protože zahájení bylo z jakéhosi důvodu výrazně posunuto. Po dovysvětlení pravidel, které byly zcela rozdílné než nám bylo sděleno v několikerých telefonátechNerozhodný, jakš takš soutěž začala. Nejprve startovalo 5 družstev žen a po více jak hodině (!) i konečně mužů. PS-8 si dělaly co chtěly, soutěžící také, rozhodčí takřka nebyli, a tak v tom byl pěkný binec. My, tedy "A", jsme startovali jako osmí v pořadí až někdy po 16 hodině. Opět vše pěkně klaplo, až na stříkačku, která nám nejprve mínila zdechnout, a proto nesála a nesála... (smůla nás tedy neopustila ani zde). Nakonec jsme nastříkali s časem 49,27s, který nám stačil až na mizerné 6. místo z 13. Poté nastoupilo družstvo "B". Přesto, že se jim příliš nepovedlo sání ani předek, stříkačka je nezradila, a tak dosáhli času 44,87s, který jim přinesl vynikající 2. místo z 13 (podstatně mladších) družstev. Soutěž by byla celkem pěkná, i zásluhou pečeného pašíkaS vyplazeným jazykem, nebýt ale šlendriánu v nulové kontrole dodržování, už tak pochybných, pravidel, jako například zákazu "pumpování" nebo, dnes již dávno zastaralému, měření času stopkami, kde sekunda sem, sekunda tam nehraje roli atd. Což je škoda, poněvadž je unikátní, kromě použitých stříkaček, i historickému provedení útoku, tedy povinností rozhazování hadic.
Když tedy shrnu sezonu družstva "B", musím přiznat, že bylo nejúspěšnějším z celého sboruÚžasný. Startovalo na čtyřech soutěžích, na nichž získalo jeden bronz a tři stříbra! A pak že mládí vpřed!Mrkající V hospodě jsme se usnesli, že příští sezonu bude z "béčka" "áčko" a z "áčka" "béčko", nebo z "áčka"bude "céčko" a nebo budeme mít družstva "B 1 a B 2"S vyplazeným jazykem (inu, propili jsme se až k filozofii)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama