°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017Olešnický dvojboj 10.9. - 6. ročník

13. září 2011 v 14:44 | Vláda |  Aktuality - MLADÍ HASIČI
Druhou zářijovou sobotu jsme opět přichystali, v rámci českobudějovického dvojboje, soutěž mladých hasičů - Olešnický dvojboj. Na již 6. ročník, navíc spojený s oslavou 110. výročí založení sboru, se přihlásil rekordní počet družstev 35, z kterých nakonec přijelo družstev 30. Soutěžilo jedno družstvo přípravky ze Srubce, 17 družstev mladších žáků a 12 družstev žáků starších. My jsme obsadili pouze kategorii mladších (nejsou dětiZamračený). Na pořadu byly dvě, již tradiční, disciplíny, a to požární útok, kterým začínala družstva mladších v čele s přípravkou a štafeta požárních dvojic, kde své síly poměřila nejprve družstva starších. Naše družstvo startovalo jako 3. v pořadí, děcka předvedla vynikající útok s naším rekordním časem 20,70s, který překonalo pouze družstvo Lišov 3., takže perfektní úvod. Po odpočinku a povinné zmrzlině následovala štafeta. Naším soupeřem v druhé dráze byly Hrdějovice, kterým se ale příliš, narozdíl od nás, nedařilo. Náš výsledný čas 72,09s s žádnými trestnými body, překonala pouze družstva z Ledenic a opět Lišov 3. Takže další cenná trofej zůstala doma. Pak už jsme jen netrpělivě čekali na součet pořadí v jednotlivých disciplínách. Celkové vítězství si odvezlo, zcela zaslouženě, družsto Lišov 3 (vzhledem k přihlášeným čtyřem družstvům mladších žáků z Lišova se ani není co divit, mají z čeho vybíratÚžasný). Na 3. místě skončilo další družstvo z Lišova, tentokrát číslo 5. A my jsme vybojovali vynikající celkové 2. místo. Kategorii starších žáků zcela ovládlo Dolní Bukovsko, které vyhrálo obě disciplíny a zároveň se stalo i celkovými vítězi. Na druhé příčce se umístilo družstvo Lišov 2 a na třetí družstvo z Roudného.
Celkově se, soudě i dle reakcí přítomných, soutěž opět vcelku povedla. Počasí jsme objednali náramné, zmrzlin se tentokrát vytočilo přes 1200 a i výsledek našich mladých hasičů byl super. Za to, že můžeme pořádat dvojboj na takové úrovni jako doposud samozřejmě vděčíme, kromě pořadatelům i mnoha sponzorům a partnerům jako Jaderné elektrárně Temelín, Agrozetu, FK Olešník, obci Olešník, za zmrzlinu chladírenskému servisu Němec, autoservisu J. Hucek, ČSOB a také občerstvení na hřišti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:05 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 cleaning company in dubai cleaning company in dubai | E-mail | Web | 29. ledna 2018 v 14:56 | Reagovat

You'll find so a lot of office cleanup services to rent and your own preference to get an example may be really excellent. However, while you'll find indeed countless companies for you to easily hire that you should be wary in addition of contractors that could just don't succeed your targets. spring cleaning UAE Dubai For Booking: +971 551124624  Tel: 04 3999411

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama