°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017Noční - Mydlovary 20.8. 2011

23. srpna 2011 v 12:23 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
Stejně jako předešlé roky, tak i tento jsme se poctivě připravovali na noční soutěž do Mydlovar. Tou poctivou přípravou myslím především materiální zabezpečení našeho komfortu skýtající dostatečné zázemí proti nepřízni počasí (dva altány, dva stoly a pět lavic), dostatečné zabezpečení proti žízni a hladu (soudek protivínské dvanáctky, 6 kilo steaků a plynový gril) a samozřejmě dostatečně výkonnou centrálu zásobující nás elektřinou.
Soutěž byla zahájena ve 21.00 hod nástupem a samotné požární útoky začaly ve 21.30. Soutěž je výjimečná omezeným osvětlením ( osvětlené jsou pouze terče a startovní čára, zbytek zajišťuje pouze lampa na stříkačce), o to má větší kouzlo (zvláště pro startující s vyššími startovními čísly= alkohol také dělá své). My jsme startovaly 4. a nebýt problému se sestříknutím jednoho terče, dalo by se říci, že se nám útok celkem vyvedl, nakonec jsme dosáhli času 27,71s, což nám přineslo 14. místo z 27 družstev. Za to holkám se už tak nevedlo, na základně vše klaplo perfektně, ale nepodařilo se jim sestříknout pravý terč, tudíž útok nedokončily. Pro neznalé musím připomenout, že tato soutěž je nestandartní i shodnými podmínkami pro muže a ženy, tedy všichni soutěží na 3 hadice B! Proto také z družstev žen vždy několik nedokončí, letošní ročník to bylo 6 z 11.
Závěrečné hodnocení: průběh soutěže- výborný, počasí- výborné, steaky- výborné, naše pivo- asi také výborné (jelikož poměrně brzy došlo), místní pivo- na Plátno nic moc, naše sportovní výkony- dobré mínus.
Nebýt toho, že mi kdosi výrazně zcenzuroval fotky ve foťáku, mohli jsme si akci pěkně oživit, takhle zůstaly jen mlžné vzpomínky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | 25. srpna 2011 v 9:33 | Reagovat

Počkej počkej, to jako víc  fotek nebude? O_O

2 Vláda Vláda | 26. srpna 2011 v 14:35 | Reagovat

už sú tu [:tired:]

3 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:05 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama