°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ OKRESNÍ SOUTĚŽE PLAMEN 2018

ŽENY - 3. MÍSTO NA OKRESNÍ SOUTĚŽI v PS a ve VC Č. Budějovice 2018

ČESKOBUDĚJOVICKÝ DVOJBOJ 2018: Starší - 8. z 18; Mladší - 2. z 19

Srpen 2011

Noční - Mydlovary 20.8. 2011

23. srpna 2011 v 12:23 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
Stejně jako předešlé roky, tak i tento jsme se poctivě připravovali na noční soutěž do Mydlovar. Tou poctivou přípravou myslím především materiální zabezpečení našeho komfortu skýtající dostatečné zázemí proti nepřízni počasí (dva altány, dva stoly a pět lavic), dostatečné zabezpečení proti žízni a hladu (soudek protivínské dvanáctky, 6 kilo steaků a plynový gril) a samozřejmě dostatečně výkonnou centrálu zásobující nás elektřinou.
Soutěž byla zahájena ve 21.00 hod nástupem a samotné požární útoky začaly ve 21.30. Soutěž je výjimečná omezeným osvětlením ( osvětlené jsou pouze terče a startovní čára, zbytek zajišťuje pouze lampa na stříkačce), o to má větší kouzlo (zvláště pro startující s vyššími startovními čísly= alkohol také dělá své). My jsme startovaly 4. a nebýt problému se sestříknutím jednoho terče, dalo by se říci, že se nám útok celkem vyvedl, nakonec jsme dosáhli času 27,71s, což nám přineslo 14. místo z 27 družstev. Za to holkám se už tak nevedlo, na základně vše klaplo perfektně, ale nepodařilo se jim sestříknout pravý terč, tudíž útok nedokončily. Pro neznalé musím připomenout, že tato soutěž je nestandartní i shodnými podmínkami pro muže a ženy, tedy všichni soutěží na 3 hadice B! Proto také z družstev žen vždy několik nedokončí, letošní ročník to bylo 6 z 11.
Závěrečné hodnocení: průběh soutěže- výborný, počasí- výborné, steaky- výborné, naše pivo- asi také výborné (jelikož poměrně brzy došlo), místní pivo- na Plátno nic moc, naše sportovní výkony- dobré mínus.
Nebýt toho, že mi kdosi výrazně zcenzuroval fotky ve foťáku, mohli jsme si akci pěkně oživit, takhle zůstaly jen mlžné vzpomínky...

VC Hrdějovice 30.7. 11

14. srpna 2011 v 13:42 | Vláda
Velká cena v Hrdějovicích byla velice zajímavá, a to především útokem našich mužů, neboť já byl na dovolené a oba Jirkové taktéž, a tak jsme opět povolali kluky z "Béčka". Sání bylo v pohodě, ale ve předu se nějak divně domluvili nebo spíše nedomluvili, z čehož údajně vzniklo několik nedorozumění a komických siutací. Výsledkem byl neplatný pokus. Bohužel nikdo nefotil ani netočil. To holkám se dařilo o poznání lépe, s časem 32.89s, na nástřikové terče, dosáhly na vynikající 3. příčku z 9 društev

Výjezdy 2011

14. srpna 2011 v 13:15 | Vláda |  Jednotka SDHO
13.7.- 20.00 - 00.30 hod. - odstranění spadlých stromů v Chlumci a na vozovce mezi Mydlovarami a Dívčicemi

22.10. - 16.30 h. - Cvičný požární poplach - fiktivní požár ZOD - výjezd ze zbrojnice - 6-7 minut, výstřik z proudnic - 14 min od vyhlášení poplachu. Sání vody z požární nádrže u ZOD, počet zúčastněných členů zásahové jednotky: 6

Nákří - O pohár starosty 16.7. 2011

2. srpna 2011 v 15:22 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
Na pohárovku do Nákří se, pro změnu, sešlo pouze družstvo mužů, a to ještě jen tak tak, jelikož Milan ("Méďa nabírač") nám přes noc náhle ochořel ( v pátek v hospodě na to ještě moc nevypadalUsmívající se), a tak jsme opět museli povolat do zbraně starostu jedoucího na Lipno. Soutěž se konala v pěkném prostředí na louce za vsí u rybníka, počasí bylo více než povedené (tzn. pivo šlo pěkně do makovice), a tak až náš výkon nám to kapku pokazil. Stříkalo se na nástřikové terče, což byl kapku problém, zvláště pak pro jednoho (nejmenovaného) proudaře, romantika, milující dlouhé předehryÚžasný. (no, prostě se nemohl trefit). Čas 42,21s a výsledné 6. místo z 10 nás moc nepovzbudilo.

VC Mydlovary 2.7. 2011

2. srpna 2011 v 15:08 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
Na velkou cenu do Mydlovar se nám dalo dohromady pouze družstvo žen, tudíž jsem ji vynechal, a proto o ni nic moc nevím. Jako doprovod jel Milan, co by řidič a Roman, co by obveslovačÚžasný. Údajně dost foukal boční vítr, čemuž bych i, vzhledem k časům, věřil. Holkám se celkem vedlo a s časem 27,26s dosáhly na 4. místo z 10. Do celkového hodnocení se jim ale zřejmě počítá místo 3., jelikož místní holky nemají splněnou soutěž obvodu.