°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017Dvojboj a VC Zliv 18.6.11

21. června 2011 v 14:05 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY

Sobota byla pěkně hektická, tedy alespoň pro mě a Romana. Nejprve jsme ráno v 8 hodin vyrazili na dvojboj s mladšími žáky a ihned po dvojboji následovala velká cena okresu. Ještě, že se obě soutěže odehrály na shodném hřišti, tedy ve Zlivi.
Mladí hasiči nejprve soutěžili v požárním útoku, který se nám celkem povedl, škoda jen problému u levého proudu, kde to s proudařkou pěkně zamávalo a prostříkala určitě 2 sekundy. I přesto jsme s časem 22,74s obsadili solidní 8. příčku. Za to štafeta 4x 60 metrů se nám vydařila mnohem lépe, startovali jsme jako 6. (nejprve startovalo družstvo těch nejmenších, které si štafetu muselo později zopakovat, jelikož se jim nezastavila časomíra) a až do třináctého družstva jsme štafetu, s časem 61,22s, ovládli. Pak ale nastoupilo družstvo z Křenovic, které dosáhlo času o 0,35s kratšího a po nich ještě Lišov III., které se dostalo asi o 0,8 s pod 1 minutu a štafetu vyhrálo. I tak 3. příčka je vynikající výsledek. Celkově jsme se pak umístili na perfektním 5. místě ze 16 družstev.

Vzhledem k počtu družstev mladých hasičů se samozřejmě soutěž protáhla, a tak VC začala s asi hodinovým zpožděním, kdy už se pěkně rozpršelo. Nejprve nám startovaly ženy, v podivné sestavě, opět se nesešly a skoro to vypadalo, že poběží v šesti. Nakonec jim vypomohla Radka, z "béčka". Dosáhly času 26,42s, což jim stačilo až na 6. příčku z 9. družstev. My jsme startovali jako desátí a tak jsme také skončili. V důsledku nenatažení "béček" Jirkovi vypadla hadice z ruky při připojování proudnice a následný návrat pro ni, přinesl čas 31,07s. Mužů se zúčastnilo 15 družstev, a tak to nejmizerněji nedopadlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama