°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017VC České Budějovice 2.10.2010

4. října 2010 v 20:26 | Vláda
8-)

Poslední velkou cenou, která se konala na dvoře útvaru profesionálních hasičů v Českých Budějovicích, jsme se rozloučili s letošní soutěžní sezonou. Ještě v pátek to ale vypadalo na účast pouze holek, jelikož měli chybět oba Milanové (stroj a nabíračka), a také nebylo jasné, kdo vlastně poběží na pravém proudu, nakonec jsme to ale spytlíkovali. Proud běžel Martin Mádl, na stroj jsme povolali starostu, sice se tomu bránil, ale nic jiného mu nezbylo a nabíračku dělal Jirka Novák, obvykle proudař, či béčkař, ale myslím, že nabíračku kdysi také jednou dělal. Děvčata posílila u "béček" Pája Hucková, která ještě v září reprezentovala mladé hasiče u nás na dvojboji. Pro samé domlouvání však již nedošlo k tréninku.
Soutěž, jako obvykle začala v 8.00, což je kruté. Letos alespoň nebyla taková zima jako loni. Bukovští se snažili u polní kuchyně, a tak se to dalo přežít. Z našeho sboru nejprve startovaly holky jako 10. v pořadí, vše jim pěkně klaplo, a tak je výsledný čas 30:38s vynesl na vynikající 4. místo z 15. družstev! Škoda jen, že se jim loňská forma vrátila až tak pozdě. Celkově pak  v celém seriálu velkých cen obsadily 9. místo z 11 hodnocených. Zato chlapi se už tak nepředvedli.  Předpokládanou  časovou ztrátu u sání, jsem zvětšil i já, nástřikem cca o 2,5 sekundy pozdějším než Martin. Zkrátka se mi v ČB opět, stejně jako loni, nedařilo (asi sem nebudu jezdit, to brzké vstávání mi nedělá dobře). Nakonec ale výsledný čas, 34:20s, nebyl zas až tak špatný, i když znamenal až 11. místo z 19 družstev. Celkově jsme pak obsadili 14. místo z 19 hodnocených.
Kdybych měl shrnout celou sezonu, ač mi to nepřísluší, tak myslím, že družstvo mužů podávalo vcelku stabilní výkony a dosáhlo i značného zlepšení oproti minulé sezoně. To holkám se už tolik nedařilo (nebijte mě do hlavy), vynikající forma z loňské sezony, kdy jim o 1 bod utekla 3. příčka v celkovém hodnocení VC, se, bohužel, kamsi mírně vytratila. Perfektně jim vyšla obvodová soutěž, kterou vyhrály, ale zbytek sezony měly výrazné výkyvy. No škoda, ale snad se jim příští rok povede lépe, protože proč? Mají na to...
řízkování
8-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama