°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017Bukovské setkání - VII. ročník 4.9.10

7. září 2010 v 22:58 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
V sobotu jsme, již po druhé, vyrazili na hasičské setkání do Dolního Bukovska, které bylo samozřejmě spojeno se soutěží. Děvčata jsme opět nechali doma, za to s námi vyrazilo " béčko", poměřit své síly v kategorii PS-8 (to je ta khaki dvoutaktní stříkačka, která pěkně smrdí a řve a je starší než družstvo mladých hasičů dohromady) . Tentokrát jsme zkusili štěstí i v kategorii PS-12, kterou jsme i začali. Došlo k pár zádrhelům na útoku - uzel na béčku způsobil předčasné zastavení proudařů, tedy i mě, což způsobilo poruchu koncentrace, jež měla za následek pozdní zapojení proudnice (skutečně velmi pozdní, tak půl vteřiny před výstřikem). Vzniklou situaci nejlépe okomentovala uskočivší rozhodčí jako  "z pr...e kliku. Nicméně dosažený čas 24:23s nám stačil na velice lichotivé 2. místo z 12 startujících.
S PS-8 se soutěžilo na dráze po mladých hasičích, tudíž ke konci soutěže, a tak většina členů družstva vyplnila mezičas dlouho očekávanými řízky (zvláště někteří tam vlastně jeli kvůli nim). Na start jsme šli nejprve mi, tedy"áčko". Tentokrát však byl zádrhel vzadu, tedy u sání, a tak se nám pomalu rozplívala naděje na obhajobu loňského 2. místa. Výsledný čas 41:78s  však překonali pouze borci ze Zlivi, ikdyž je pravda že o třídu. Šanci na dobré umístění měli i klucí z " béčka". Nebýt toho, že stříkačka při nasávání zdechla, pravděpodobně by naší pozici ohrozili (zřejmě se jí nás zželelo, neboť se bála, že by naše letošní druhá prohra nad nimi nemusela mít nejlepší vliv na morálku a sebevědomí družstva). I přes opakované startování dosáhli solidního času 48:11s, který jim vybojoval 6. příčku z 9 (podstatně mladších) družstev.
Soutěž se opět povedla, počasí bylo přeci jen moudřejší než loni, řízek se tentokrát dostal na všechny a až na zbytečně prodlužované vyhlášení není co vytknout. Malá perlička: soutěž se konala na místním fotbalovém hřišti, kde se hned po ukončení hrál zápas, byla sranda koukat na lajnování hřiště, když ještě závodili ženy
Muži A s PS 12
Muži B s PS 8
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama