°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017VC Temelín 7.8. 2010

8. srpna 2010 v 22:01 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
8-)

8o)

V pátek jsme se po měsíci konečně sešli na tréningu,  a tak jsme zajeli funglnáglové hadice, aby nás v sobotu  v Metelíně nic nepřekvapilo. To jsme ale netušili, co si pro nás připraví počasí. Celou noc a celou sobotu krásně pršelo, a tak fotbalové hřiště, na kterém se soutěž konala, se více podobalo rýžovému poli než dráze připravené pro neskutečné sportovně hasičské výkony, které  i přesto nejedno družstvo předvedlo.
Startovní čára byla schována pod několikacentimetrovou vrstvou vody, táhnutí hadic kapku bránila vznikající vodní vlna před nimi, klouzalo to jak sviňa, no prostě paráda.
Z našeho sboru nejprve startovali holky, jako osmé v pořadí. Problémy s vodou, ať už s tou na dráze, padající z nebe, či s "přetrhnutou" při sání, jim umožnily dosáhnout času 27,88s který stačil na 5. místo z 11 zmoklých konkurujících. Chlapi na tom nebyli s podmínkami o moc lépe, spíše naopak, jelikož startovali až 15., a tak na hřišti přibyla voda nejen shora, ale i od předešlých družstev, nicméně čas o chlup lepší než holek, 27,50s nám stačil na vynikající 6. místo z 19. Paradoxně jsou to naše letošní nejlepší výsledky z Velkých cen

čvachty čvachty 8o)

8-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama