°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ OKRESNÍ SOUTĚŽE PLAMEN 2018

ŽENY - 3. MÍSTO NA OKRESNÍ SOUTĚŽI v PS a ve VC Č. Budějovice 2018

ČESKOBUDĚJOVICKÝ DVOJBOJ 2018: Starší - 8. z 18; Mladší - 2. z 19

Srpen 2010

Noční soutěž - Mydlovary 21.8.10

24. srpna 2010 v 11:22 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
mňam

A po roce je to tu zase, noční soutěž v Mydlovarech. Oblíbená nejen pro svou atmosféru tmy, ale i pro zábavu  s ní spojenou. Nejinak tomu bylo i letos. Tentokrát jsme však nenechali nic náhodě, a tak jsme si rovnou vypůjčili elektrocentrálu s dostatečným výkonem pro naše požadavky (= něco málo světla a především chlazení na pivo). Opět v naší výbavě nechyběl plynový gril s dostatečným kusem pašíka. Nějakým záhadným způsobem se nám to povedlo  všechno nacpat do Avie a dokonce se do ní vešla i valná část soutěžících! Místo jsme měli přichystané až na konci autořady, a proto ztísněně jsme se necítili.
Na soutěž přijelo celkem 35 družstev, z toho 11 ženských, která měla opět ztížené podmínky třemi "béčky".  Vzhledem k tomu, že jsme startovali jako druzí, tedy ještě dostatečně nepodnapilí, nepředvedli jsme kdovíjaký výkon :o). Nicméně čas 25,80 nakonec stačil na velice slušné 8. místo z 24 mužstev. Děvčata startovala z 11 pozice, kdy nekamarádějící se savice se stříkačkou jim vynesla skutečně nelichotivý čas 43,87, který ale nakonec znamenal 3. místo z 11 ženstev! Na 2. ztrácela pouze 0,37s, což značí skutečnou obtížnost soutěže. Vše tedy dobře dopadlo, pivo se vypilo, maso snědlo, nikomu se nic vážného nestalo, a tak nic nebránilo brzkému příjezdu domů kolem 3. hodiny ranní.

VC Temelín 7.8. 2010

8. srpna 2010 v 22:01 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
8-)

8o)

V pátek jsme se po měsíci konečně sešli na tréningu,  a tak jsme zajeli funglnáglové hadice, aby nás v sobotu  v Metelíně nic nepřekvapilo. To jsme ale netušili, co si pro nás připraví počasí. Celou noc a celou sobotu krásně pršelo, a tak fotbalové hřiště, na kterém se soutěž konala, se více podobalo rýžovému poli než dráze připravené pro neskutečné sportovně hasičské výkony, které  i přesto nejedno družstvo předvedlo.
Startovní čára byla schována pod několikacentimetrovou vrstvou vody, táhnutí hadic kapku bránila vznikající vodní vlna před nimi, klouzalo to jak sviňa, no prostě paráda.
Z našeho sboru nejprve startovali holky, jako osmé v pořadí. Problémy s vodou, ať už s tou na dráze, padající z nebe, či s "přetrhnutou" při sání, jim umožnily dosáhnout času 27,88s který stačil na 5. místo z 11 zmoklých konkurujících. Chlapi na tom nebyli s podmínkami o moc lépe, spíše naopak, jelikož startovali až 15., a tak na hřišti přibyla voda nejen shora, ale i od předešlých družstev, nicméně čas o chlup lepší než holek, 27,50s nám stačil na vynikající 6. místo z 19. Paradoxně jsou to naše letošní nejlepší výsledky z Velkých cen

čvachty čvachty 8o)

8-)