°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017Sv. Florián 24.4. 2010

25. dubna 2010 v 19:17 | Vláda |  Aktuality - MUŽI a ŽENY
8-)

Včera jsme zahájili sezonu soutěží, jak jinak než v Českých Budějovicích svatým Floriánem na náplavce pod Dlouhým mostem. Opět jsme měli přihlášena dvě družstva mužů, "Áčko" v kategorii PS 8 i PS 12 a "Béčko"(dříve narozených) v PS 8. Letošní ročník byl výjimečný potřebou čtyř savic k útoku, způsobenou zvýšeným nábřežím a sníženou hladinou vody, tudíš jsme museli poupravit již zavedený systém.
Družstvo A zahájilo soutěž v kategorii PS 12, útok se celkem vyvedl, jen stříkačka měla více práce dostat vodu z řeky do hadic (trvalo jí to pěkně dlouho 8o)
Slušivé brýle optimisty
 - bohužel jsme tu opět byli za poctivé blbečky se skutečně neupravnou PS 12, kterou vyžadují směrnice soutěže, a tak nemohla konkurovat jak novým japonským stříkačkám, tak i jiným méně poctivým sborům :o(. Nakonec nás ale vynesla na stejné umístění jako loni, a to 6. ze 16 družstev.  
S PS 8 jsme měli celkem natrénováno, doma fungovala na 1. Bohužel ale jak umí být náladová nám ukázala až na soutěži. První  s ní šlo A, kterému dala jasně najevo, že zrovna není v dobrém rozmaru, ostrou střelbou z výfuku hned po nastartování, což doplnila následným "chcípnutím" a nechutí s námi nadále spolupracovat. Výsledkem bylo nedokončení útoku (celkovým však 3. místem ). Družstvo B si evidentně oblíbila o kapku více. I když také měla snahu zastavit motor, milostivě je nechala útok dokončit na pěkném 2. místě ze 4 družstev. Vše jsme náležitě spláchli tradičně v Cramoá.
Fešní klucí - hádej kdo chybí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama