°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ OKRESNÍ SOUTĚŽE PLAMEN 2018

ŽENY - 3. MÍSTO NA OKRESNÍ SOUTĚŽI v PS a ve VC Č. Budějovice 2018

ČESKOBUDĚJOVICKÝ DVOJBOJ 2018: Starší - 8. z 18; Mladší - 2. z 19

Březen 2010

Posvícení 2010

22. března 2010 v 19:53 | Vláda |  Pro členy
Posvícenská zábava bude 23.10., hrát bude kapela POZOR, VIZITA!
odkaz kapela

Českobudějovický deník 27.9. 2006

21. března 2010 v 12:50 | Vláda |  Co o nás píší
27.9.06
Tento článek vyšel krátce po našem prvním dvojboji MH a evidentně ho psal žurnalista nemající o hasičích ani páru 8o). Také Domča Švecová bydlí, samozřejmě, v Olešníku, do Dřítně chodí pouze na ZŠ.

Českobudějovický deník 18.3. 2010 (čt)

21. března 2010 v 12:10 | Vláda |  Co o nás píší
18.3

18.3.10

Tentokrát se článek celkem povedl, jen upřesním, že na loňské soutěži sv. Floriána jsme obsadili 1. a 2. místo v kategorii PS-8, které se účastní méně družstev než v PS-12, kde jsme ale také obstáli dobře.

Odkaz na hasičskou rubriku deníku naleznete v "AKTUÁLNÍ ODKAZY"

Po upozornění z komentářů opravuji: náš starosta se samozřejmě jmenuje JAROSLAV, nikoliv Jan!!

Nějak jsem to přechválil. Evidentně v Deníku moulové přetrvávají i nadále 8o)

Zábava 2

16. března 2010 v 21:05 | Vláda |  Zábava
Hinduisté věří, že pokud muž nežije spořádaným a asketickým životem,bude v příštím životě ženou. Buďme proto k ženám tolerantní, protože jsou to vlastně normální chlapi ve výkonu trestu........

*Vběhne hasič na jednotku intenzivní péče,
chvíli si prohlíží pacienty,
všichni na přístrojích,a tak povídá:
"Pořádně se nadechněte,než uhasíme oheň,
potřebujeme vypnout proud."

* Lord se vrací letadlem z dovolené a volá svému sluhovi. "Žán, asi za půl hodiny přistaneme, tak na mě čekej na letišti s vozem. Je něco, o čem bych měl vědět?" "Nic nového, pane. Akorát jsem zlomil násadu od lopaty." "Tak se koupí nová. Cos dělal?" "Zakopával jsem vašeho psa, pane." "Cože? Žeryk je po smrti? Co se mu stalo?" "Lady na něj šlápla když běžela ze schodů." "Proboha, proč běžela ze schodů? Vždyť ta nikdy neudělá rychlejší pohyb, než je nutno." "Bylo nutno, protože běžela pro vodu." "Pro jakou vodu? Proč neposlala služebnou?" "Služebná nemohla, protože hasila ty záclony." "Ježíšmarjá, jaký záclony zase? A proč hořely?" "Jak vypadl ten proud, tak služebná nesla lady svícen a protože nebylo vidět, tak zakopla, upadla na záclony a začala hořet, od ní chytly záclony a proto běžela lady pro vodu." "No a uhasili to?" "Lady nedoběhla, protože si zlomila nohu." "A je ošetřená?" "Když odjeli hasiči, tak ji odvezla sanitka." "Proboha, proč tam byli hasiči?" "Protože chytnul celý zámek a vyhořeli jsme do základů." Chvíli bylo ticho a potom se lord ozval: "Žán, moc od tebe nechci. Můžeš mně říct alespoň jednu pozitivní věc." "To mohu, lorde. Přišly vaše testy na HIV a ty jsou pozitivní".

* Ptá se paní učitelka dětí: Děti, víte, kdo je to hrdina? Hlásí se Evička: No, můj tatínek jednou zachránil topícího se chlapce. Paní učitelka: No, ano, to je odvážné. Ale hrdina, ten pravý hrdina, ví to snad někdo? Hlásí se Karolínka: Můj tatínek je hasič a nedávno zachránil několik lidí z hořícího domu. Paní učitelka: To možná také ještě není ono. Ví snad někdo něco lepšího? Hlásí se Pepíček: To můj dědeček bojoval za války na Dukle! Paní učitelka: No to je ono, to je ten pravý hrdina! A jak se dědeček jmenoval, Pepíčku? Pepíček: Sturmbannfuehrer Schnittke, paní učitelko.

* Začala hořet policejní stanice. Policajti museli před ohněm utéci až na střechu. Když přijeli hasiči, roztáhli plachtu a policajti začali po jednom skákat. Ale vždycky, když policajt skočil, tak hasiči s plachtou uhnuli, a děsně se smáli, když se policajt dole rozmázl. Až přišel na řadu poslední - náčelník. Ten tušil podraz, tak vytáhl pistoli, namířil na hasiče a povídá: "Mně se vám nepodaří oblafnout! Ruce vzhůru, plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu!"

*"Jeane, pohár vody, prosím." "Zde, pane." "Děkuji, Jeane. Jeanee, další pohár vody, prosím." "Zde, pane." "Děkuji, Jeane. Jeane, ještě jeden pohár vody, prosím." "Zde, pane." "Děkuji, Jeane. Jeane?" "Ano, pane." "Zavolej hasiče. Tohle sami neuhasíme."


Činnost 2010

13. března 2010 v 19:18 | Vláda |  Celoroční činnost sboru
Každý 1. pátek v měsíci - Zasedání výboru SDH

Pátek  - nácvik na soutěž - muži a ženy
Středa - Schůzka MH

16.1. Ples SDH

12.3. Školení členů zásahového družstva a ostatních členů SDH

20.3. Sběr železného šrotu a nebezpečného odpadu

18.5. Čištění plaveckého bazénu

21.5. Školení členů zásahového družstva a ostatních členů SDH

9.6. Program  v Mateřské škole ke dni dětí (Mladí hasiči)

11.6. Uspořádání soutěže MH - Olešnický dvojboj (5. ročník)

18.9. Školení členů zásahového družstva a ostatních členů SDH - První pomoc

9.10.  Sběr železného šrotu a nebezpečného odpadu

23.10. Cvičný požární poplach - fiktivní požár lesa u rybníku Velké Jámy

23.10. Posvícenská zábava 20.00 h - cca 3.00 h

3.11. Úklid spadaného listí v okolí zbrojnice (Mladí hasiči)

19.11. - 21.11. Napouštění zimního stadionu

26.12. Výroční valná hromada od 9.30h.


Školení SDH

7. března 2010 v 16:28 | Vláda |  Pro členy

12.3. proběhne od 19.00 v prostorách fotbalové klubovny (v kabinách na hřišti) ŠKOLENÍ ZÁSAHOVÉHO DRUŽSTVA A OSTATNÍCH ČLENŮ SBORU