°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017VC České Budějovice a DOKROPNÁ 3.10.09

6. října 2009 v 23:08 | Vláda |  Co bylo (do r. 2009)


Na poslední Velkou cenu, která se konala ve ČeBu od (nesmyslných) 8 hodin ráno, jsme jeli plni napětí a očekávání, tedy zvláště děvčata, kterým šlo o bednu v celkovém pořadí. Ráno byly 3 stupně nad nulou, takže krása, ještě že jsme se dostatečně připravili v pátek na schůzi v Cramoá. Soutěž probíhala na dvoře Hasičského záchranného sboru na Pražské ulici, tudíž terén byl asfaltový. Kupodivu hned od rána svítilo sluníčko a k naší velké radosti, hned za terči. Chlapi jsme běželi jako třetí, vše se perfektně povedlo až na to že proudaři místo na nástřikové terče, čučeli do slunce, a tak viděli prdlajs. Co budu povídat, nastříkal jsem asi až 6 sekund po Martinovi, ale kupodivu výsledný mizerný čas 37:17 nám stačil na solidní 9. místo z 21 družstev (bylo vidět, že slunce vadilo nejen nám). Děvčata šla na start z 9. pozice, pěkně nervozní, i když věděla, že na celkové 3. místo jim stačí být dnes čtvrté. Bohužel ale pravému "céčku nestačilo být připojené jen na jeden zub, což dalo jasně najevo vylétnutím a následným vodotryskem z rozdělovače,, škoda, výsledný čas 42:41 stačil až na místo 6. z 10 družstev. Celkové 3. místo v letošním seriálu velkých cen okresu, jim tedy uteklo o 2 body za Srubcem.

I tak se holčinám letošní sezona velice vydařila, jen na velkých cenách získaly jedno 1. místo, dvě 2. a jedno 3. a 4. místo. Celkové 4. místo z 11 družstev je perfektní. Chlapi se pak umístili na celkovém 14. místě z 19 družstev. Domů jsme odjížděli natěšení na večerní ukončení soutěžní sezony"DOKROPNOU" v Cramoá.


Start dokropné byl stanoven na 18:30, kdy, k naší radosti, byla hospoda ještě plná fotbalistů a fanoušků. Tak jsme sedli pod pergolu, aspoň jsme byli blíže k pečícímu se prasátku (mňam). Zpočátku zábava nic moc, ale s přibýajícím alkoholem v krvi a ubývajícím počtem fotbalistů se začla pěkně rozjíždět. Něco jsme zazpívali s kytarou, zatančili, zablbli, oženili mě (tedy fiktivně), ale i tak to mělo kouzlo a hlavně vtip, za svědky nám šel Pepa Vojtek, Michal David a Vašek Neckář - zkráceně tedy Golden Kids :o). Poté jsme se naučili úžasnou píseň ...( kdo se zúčastnil ví, kdo ne o moc přišel) atd. Ani nevim v kolik to všechno skončilo, ale určitě bylo po 3 hodině ranní. Opět se potvrdilo, že s hasičema je prlegrace.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama