°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017Bukovské setkání 5.9.09

8. září 2009 v 23:27 | Vláda |  Co bylo (do r. 2009)
V sobotu jsme premiérově vyrazili na VI. ročník setkání v Dolním Bukovsku. K této akci nás vyprovokoval starosta a spol.( "Béčko"=družstvo dříve a ještě dřívěji narozených), kteří chtěli porovnat své síly v kategorii - útok se stařičkou PS 8 bez nabírání (která je pravděpodobně mladší než je průměrný věk v týmu - čest jim).

Děvčata jsme tentokrát nechali doma, až na Jarču, která posílila svým košařským uměním "Áčko" chlapů a Marti, coby kameramanku. Jelikož jsme jeli pouze v pěti, musel nás posílit ještě Sláva z "B". Proto jsme předem vyloučili účast v PS 12. Bylo krásné počasí (zima a vítr jak blázen), a tak jsme s radostí "uvítali" start PS8 až na konec, po útocích mladých hasičů.

My "Á" jsme startovali první z osmi družstev a až na nepřesné míření půjčené posily se nám útok celkem vyvedl (čas 37:06), což se už nedá říci o spolehlivosti časomíry, kterou okusili následující Slavošovice(pěkně si to 2x za sebou zbytečně zaběhli). Třetí v pořadí nastoupilo naše "B", kterým po prvním startu časomíra ani nesepla ( rozhodčí to včas zaregistroval, a tak na to, naštěstí, upozornil píšťalkou dříve než stačili sát). Následující start již byl platný (solidní čas 43:63 znamenal 7. místo), jelikož se rozhodčí chopili starých, dobrých stopek, což však znamenalo i náš opakovaný pokus, při kterém jsme si zlepšili čas na 35:57, který nás vynesl na 2. příčku (kupodivu by nám na ni stačil i původní čas :o). Celá soutěž byla pěkně připravena s dostatečným zázemím proti nečasu a až na pár výjimek ( např. na pana Lišku nezbyl řízek) a podzimní zimu, jsme si ji parádně užili (zvláště zábavný byl výstup košaře z "B").
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | 10. září 2009 v 15:37 | Reagovat

Ještě jednou gratulace A týmu!!! Jen mám pocit, že třikrát běželi Slavošovický hoši...

2 vláda vláda | 10. září 2009 v 15:40 | Reagovat

[1]: a jo, máš pravdu, když jsem to psal, ani jsem nekoukl na výsledovku

3 vláda vláda | 10. září 2009 v 15:42 | Reagovat

již je opraveno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama