°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ OKRESNÍ SOUTĚŽE PLAMEN 2018

ŽENY - 3. MÍSTO NA OKRESNÍ SOUTĚŽI v PS a ve VC Č. Budějovice 2018

ČESKOBUDĚJOVICKÝ DVOJBOJ 2018: Starší - 8. z 18; Mladší - 2. z 19

Říjen 2008

25.10. Plamen - podzim -Hosín

30. října 2008 v 17:16 | Vláda |  Co bylo (do r. 2009)
V sobotu 25.10. se konala poslední letošní dětská soutěž - Podzimní kolo hry Plamen, vypravili jsme jedno družstvo starších (na poslední chvíli doplněno o Anetku Soukupovou z mladších) a jedno družstvo mladších (s novou členkou Zuzkou Čepelkovou). Na programu byl "Závod požárnické všestrannosti", což je cca 3 km dlouhá trať (mladší mají 2 km), se šesti stanovišťmi s různými dovednostními (střelba ze vzduchovky, přelanění přes potok, vázání uzlů) a znalostními (základy první pomoci, základy topografie, požární ochrana) disciplínami, kde se starší umístili na 7. příčce z 12 a mladší 5. z 9. Ve štafětě dvojic starší obsadili (po, podle pravidel, neprávem získaných 10 trestných) 4. místo, mladší pak krásné 2. Výsledky ze štafety 4x60m neznám, bo jsem se raději rekreoval na moravském posvícení. Fotky již jsou v galerii

Události posledních týdnů

14. října 2008 v 14:22 | Vláda |  Co bylo (do r. 2009)
Tak po neúčasti 27.9. na VC v Neplachově, z důvodu páteční svatby, jsme se usnesli na posledním tréningu 3. října, že nepojedeme ani na, poslední plánovanou soutěž, Velkou cenu Českých Budějovic a raději budeme šetřit síly na večerní zakončení sezony tradiční "Dokropnou". Večer jsme se sešli v téměř kompletní sestavě, shlédli DVD ze svatby a letošních soutěží, pojedli pečeného pašíka, zazpívali si, popili a i jinak se pobavili. Zvláště na Jirkovi bylo znát, že na něj manželství nemá negativní vliv, takže se doporučuje. Fotky ani jiné kompromitující záznamy na této akci snad žádné nevznikly, tak můžeme být všichni klidní a spokojení.
V sobotu 12.10. se uskutečnila jedna z posledních letošních akcí sboru, a to sběr železného šrotu spolu s jiným nebezpečným odpadem (jako lednice, televize...).
Zaktualizoval jsem fotogalerii, tak můžete mrknout