°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ ČESKOBUDĚJOVICKÉHO DVOJBOJE 2017Olešnický dvojboj 20.9.08

23. září 2008 v 15:52 | Vláda |  Co bylo (do r. 2009)
Na u nás pořádaný sobotní dvojboj přijelo, z původně přihlášených 24, družstev 21(2 přípravky, 11 mladších žáků a 8 starších žáků), což je letos pravděpodobně rekordní počet. Soutěžilo se v požárním útoku, který zahájila dvě úžasná družstva přípravky (děti do 6. let), a to z Dobřejovic a Lišova, po nich následovala družstva mladších žáků (bez našeho zastoupení). Mezitím se rozběhla druhá disciplína - štafeta požárních dvojic starších žáků, kde jsme startovali jako 3. a s vynikajícím časem 62:04 s., jsme obsadili 2.příčku. Po splnění disciplín, se družstva vystřídala na stanovištích. Ve štafetě p. dvojic, kategorie mladších jsme se už také zúčastnili a se solidním časem 99:40 obsadili 7. místo. Požární útok starších se také zvláště vyvedl, s novým osobním rekordem 21:24 s. jsme, ve velké konkurenci, obsadili 3. místo a to nám vydrželo i v celkovém pořadí dvojboje. Mladší pak celkově (vzhledem k neúčasti v požárním útoku- nejsou lidi) obsadili 10. příčku. Všichni jsme se shodli na vynikajícím průběhu soutěže, počasí, ač mohlo být tepleji, naštěstí vydrželo a stálá hrozba deště se neuskutečnila, i když i na něj jsme byli, díky zapůjčeného obrstanu od Agrozetu, připraveni. Dětem se líbilo, i pro každoroční příděl koláčů od obce a především díky cenám, které dostala všechna družstva. O celkovou pohodu se postaral i DJ Calvera, který do nás po celý den hustil různé vypalovačky.
Pro naše družstvo to byla, se získáním hned tří cenných pohárů, dosud nejúspěšnější soutěž. Zvláště také potěšilo, že se to povedlo na domácí půdě.(Jen tak dál!!)
Po soutěži následovala oslava spojená s "dokropnou" MH a na témže místě večerní (a noční) loučení se svobodou hasiče Jirky Lišky a hasičky Martiny Novákové, kteří si své ANO (snad) řeknou v pátek odpoledne na radnici v Týně nad Vltavou (Přejme jim hodně štěstí!!!!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama