°Návštěvní kniha °Soutěže MH °Soutěže M a Ž

MLADŠÍ ŽÁCI - VÍTĚZOVÉ OKRESNÍ SOUTĚŽE PLAMEN 2018

ŽENY - 3. MÍSTO NA OKRESNÍ SOUTĚŽI v PS a ve VC Č. Budějovice 2018

ČESKOBUDĚJOVICKÝ DVOJBOJ 2018: Starší - 8. z 18; Mladší - 2. z 19

Září 2008

Olešnický dvojboj 20.9.08

23. září 2008 v 15:52 | Vláda |  Co bylo (do r. 2009)
Na u nás pořádaný sobotní dvojboj přijelo, z původně přihlášených 24, družstev 21(2 přípravky, 11 mladších žáků a 8 starších žáků), což je letos pravděpodobně rekordní počet. Soutěžilo se v požárním útoku, který zahájila dvě úžasná družstva přípravky (děti do 6. let), a to z Dobřejovic a Lišova, po nich následovala družstva mladších žáků (bez našeho zastoupení). Mezitím se rozběhla druhá disciplína - štafeta požárních dvojic starších žáků, kde jsme startovali jako 3. a s vynikajícím časem 62:04 s., jsme obsadili 2.příčku. Po splnění disciplín, se družstva vystřídala na stanovištích. Ve štafetě p. dvojic, kategorie mladších jsme se už také zúčastnili a se solidním časem 99:40 obsadili 7. místo. Požární útok starších se také zvláště vyvedl, s novým osobním rekordem 21:24 s. jsme, ve velké konkurenci, obsadili 3. místo a to nám vydrželo i v celkovém pořadí dvojboje. Mladší pak celkově (vzhledem k neúčasti v požárním útoku- nejsou lidi) obsadili 10. příčku. Všichni jsme se shodli na vynikajícím průběhu soutěže, počasí, ač mohlo být tepleji, naštěstí vydrželo a stálá hrozba deště se neuskutečnila, i když i na něj jsme byli, díky zapůjčeného obrstanu od Agrozetu, připraveni. Dětem se líbilo, i pro každoroční příděl koláčů od obce a především díky cenám, které dostala všechna družstva. O celkovou pohodu se postaral i DJ Calvera, který do nás po celý den hustil různé vypalovačky.
Pro naše družstvo to byla, se získáním hned tří cenných pohárů, dosud nejúspěšnější soutěž. Zvláště také potěšilo, že se to povedlo na domácí půdě.(Jen tak dál!!)
Po soutěži následovala oslava spojená s "dokropnou" MH a na témže místě večerní (a noční) loučení se svobodou hasiče Jirky Lišky a hasičky Martiny Novákové, kteří si své ANO (snad) řeknou v pátek odpoledne na radnici v Týně nad Vltavou (Přejme jim hodně štěstí!!!!)


Zahájí 13.9.08

14. září 2008 v 21:40 | Vláda |  Co bylo (do r. 2009)
Včera jsme byli na speciální soutěži v Zahájí. Speciální byla v počtu závodníků (8 + velitel), počtu terčů (4) a záludnostech tratě ( branka, koleje, bariéra a dva tunely). Datum 13. se podepsal jak na smůle mužů (spadlo nám "béčko" z bariéry, což nám připsalo 10 trestných bodů a tak náš 2. čas pošouplo na 4., poslední, místo), tak i u holek, v podobě přístupu pořadatelů a rozhodčích - první běžely místní ženy, kterým nějaký "šikula" zapomněl našroubovat zpět na stříkačku výpustnou zátku, takže nenasály, po nich šly na start mydlovarské (splácané i z malešických) u kterých si nedokázala strojnice poradit se složitostí stroje a také nenasály, nicméně obě družstva dostala opravné pokusy, prý pro technické závady(to možná, ale u některých lidí, takže pro blbost), třetí šly naše, jenže velitelka překonala koleje, tak že je obešla (asi svítila červená). Následná penalizace 10 trestnými a neumožnění opravného pokusu, posunulo jejich nejlepší čas také na poslední místo, i když o stupínek lepší než naše. Jediné kladné, co jsme si tak mohli ze soutěže odvézt, byly naše původní časy dosažené se zásahovou, neupravenou PS-12. Ať se příště pořadatelé nediví, že jim tam nikdo nejezdí, když dělají takovéhle boty !!!
Náladu nám zvedla až večerní diskotéka pro uzavřenou společnost ve Velici, pořádaná jako "vzpomínkové setkání na staré časy" Djem Calverou, na kterou se nás vypravila 24 členná tlupa. Ze skvělé zábavy jsme se vrátili kolem 3. hodiny. (viz. Fotogalerie)