Noční Mydlovary 23.8.08

24. srpna 2008 v 13:16 | Vláda |  Co bylo (do r. 2009)
Včera a vlastně i dnes, jsme byli na nentradiční NOČNÍ soutěži v Mydlovarech, kde i ženy závodí se třemi hadicemi B. Zabojovat přijelo celkem 35 družstev, z nichž Mydlovary III.(sestry), sestavené i z několika kluků ze Sedlce běželi pouze jako zpestření (škoda, měli nejlepší čas -19:75). Takže nakonec soutěžilo 22 družstev mužů a 12 žen. Ale jak jsme začli: po příjezdu (kolem 20:00 hod.)jsme ihned vyslali dva kluky na obhlédnutí pivní situace (úkol byl jasný: nalézt co nejrychleji stánek a přinést 6 vzorků na ochutnání), mezitím my ostatní jsme se ujali sestavení obytného prostoru před Avií (tj. postavit altán a pod něj složit dvě pivní soupravy skládající se ze čtyř lavic a dvou stolů). Podle harmonogramu mělo 1. družstvo běžet až v 21:15, takže se pivní průzkumníci stačili ještě asi 2x otočit, což přispělo ke značnému občerstvení některých z nás. První na start byli přizváni klucí ze Zlivi, ale poté, co si 2x "cvičně" doběhli do půlky hřiště (nešla časomíra), dali si oddech a startovali později znovu. Problém s časomírou byl vyřešen až po 22. hodině, tudíš došlo k delší časové prodlevě, která měla za následek přeobčerstvení většího počtu závodníků, my jsme naštěstí běželi 3. (a s časem 26:19 jsme obsadili solidní 8. příčku), takže u nás se důsledek přeobčerstvení dostavil až později. Děvčata startovala 14. a z časem 30:74 se rázem dostala na trůn ženského osazenstva, z kterého je sesadily, hned následující, Křenovice. Nikdo jiný už je však nepředběhl, takže se umístila na krásném 2. místě.(celkově ze všech zúčastněných pak na 12.). Soutěž byla ukončena po půl třetí a zpět do Olešníku jsme se dostali kolem třetí hodiny ranní.