°Návštěvní kniha °Soutěže MH° Soutěže M a Ž°

Vás srdečně zve

POSVÍCENSKOU TANEČNÍ ZÁBAVU

konající se 21.10. 2017 v sále Olešnické hospody
Hraje TALISMAN
21.10. SDH Olešník provede od 9:00 SBĚR ŽELEZNÉHO ŠROTU, PNEUMATIK A ELEKTROODPADU

Srpen 2008

Dobřejovický dvojboj 30.8.08

31. srpna 2008 v 16:36 | Vláda |  Co bylo (do r. 2009)
Včera jsme byli s mladými hasiči na Dobřejovickém dvojboji na hosínském letišti. Soutěž byla kapku netradiční, jelikož neobsahovala , tradiční, požární útok, ale "pouze" štafetu požárních dvojic a 4x 60 a nakonec ještě disciplínu "Sám, sobě, si"(tj. štafeta 4x60 zvládnutá jen jedním závodníkem!), díky čemuž jsme se mohli zúčastnit družstvy mladších i starších žáků. Starší se umístili ve štafetě dvojic (po 10 trestných bodech) na 6. příčce a ve štafetě 4x 60 na 4., celkově pak skončili na 6. místě z 9. Mladší zahájili 4. místem ve štafětě dvojic a štafeta 4x60 jim přinesla 5. místo, celkově se umístili na 4. příčce ze 6 družstev. V perličce na závěr - discilplíně "Sám, sobě, si", nás za mladší reprezentoval Jirka Hucek (2. místo ze 4 chlapců) a Anetka Soukupová, startující jako druhá. Měla kapku smůlu v poslední dráze, kdy se jí rozpojily hadice, a proto se musela vracet, a poté při dobíhání, s posledními silami, do cíle jí vypadla z rukou proudnice, což jí také zdrželo, skončila sedmá. V kategorii - starší žákyně, běžela nejprve Domča Švecová, která po skutečně prolétnutých prvních dvou drahách (kladina a bariéra) ve třetí, smolně, postavila RHP, který následně spadl, a tak se vrátila a bylo po nadějích, škoda, pravděpodobně by vyhrála, takhle se musela spokojit se 4. příčkou. Reputaci nám zachránila Lucka Tvrzická 2. místem (ze 6). Soutěž se organizačně povedla, počasí také přálo a zajímavé bylo i prostředí (vidět kolem sebe létat vrtulníky, letadla, parašutisty, není každý den).

Noční Mydlovary 23.8.08

24. srpna 2008 v 13:16 | Vláda |  Co bylo (do r. 2009)
Včera a vlastně i dnes, jsme byli na nentradiční NOČNÍ soutěži v Mydlovarech, kde i ženy závodí se třemi hadicemi B. Zabojovat přijelo celkem 35 družstev, z nichž Mydlovary III.(sestry), sestavené i z několika kluků ze Sedlce běželi pouze jako zpestření (škoda, měli nejlepší čas -19:75). Takže nakonec soutěžilo 22 družstev mužů a 12 žen. Ale jak jsme začli: po příjezdu (kolem 20:00 hod.)jsme ihned vyslali dva kluky na obhlédnutí pivní situace (úkol byl jasný: nalézt co nejrychleji stánek a přinést 6 vzorků na ochutnání), mezitím my ostatní jsme se ujali sestavení obytného prostoru před Avií (tj. postavit altán a pod něj složit dvě pivní soupravy skládající se ze čtyř lavic a dvou stolů). Podle harmonogramu mělo 1. družstvo běžet až v 21:15, takže se pivní průzkumníci stačili ještě asi 2x otočit, což přispělo ke značnému občerstvení některých z nás. První na start byli přizváni klucí ze Zlivi, ale poté, co si 2x "cvičně" doběhli do půlky hřiště (nešla časomíra), dali si oddech a startovali později znovu. Problém s časomírou byl vyřešen až po 22. hodině, tudíš došlo k delší časové prodlevě, která měla za následek přeobčerstvení většího počtu závodníků, my jsme naštěstí běželi 3. (a s časem 26:19 jsme obsadili solidní 8. příčku), takže u nás se důsledek přeobčerstvení dostavil až později. Děvčata startovala 14. a z časem 30:74 se rázem dostala na trůn ženského osazenstva, z kterého je sesadily, hned následující, Křenovice. Nikdo jiný už je však nepředběhl, takže se umístila na krásném 2. místě.(celkově ze všech zúčastněných pak na 12.). Soutěž byla ukončena po půl třetí a zpět do Olešníku jsme se dostali kolem třetí hodiny ranní.

VC Malešice 16.8.08

21. srpna 2008 v 22:04 | Vláda |  Co bylo (do r. 2009)
Propršená sobota byla tentokráte věnována Velké ceně v Malešicích. Holky tedy žádná sláva, s časem 28:78, byly 7. z 9 (něco neklaplo asi proudařce). Chlapi, přestože startovali 2x (nešla časomíra), s časem 27:40 byli 6. z 12. Tradičně vyhráli sedlečtí, jelikož měli jediní solidní čas, ikdyž i tak horší než obvykle (necelých 21s.). A na závěr bombonek- Starší děcka ze Srubce byla diskvalifikována, a to za ALKOHOL!!!!! TO JE MAZEC

VC Temelín 9.8. 2008

10. srpna 2008 v 8:29 | Vláda |  Co bylo (do r. 2009)
Včera se nám v Metelíně opět, zase, tradičněmoc nedařilo, a to dokonce ani holkám, jejich čas 27:02 stačil jen na 7. místo. Chlapi jsme nebyli příliš lepší, čas 26:02 nás vyšoupl na "oblíbenou" 8. příčku, hold , když se nedaří, tak se nedaří.